Zapomnieliście już o wpadce magika? Anna Kalczyńska właśnie ją przypomniała. Ta uwaga nie spodoba się Rogalskiej

Anna Kalczyńska wbiła szpilę Małgorzacie Rogalskiej, która rok temu została zraniona przez magika.

Anna Kalczyńska udzieliła wywiadu "Gali". Opowiadała tam między innymi o pracy w śniadaniówkach oraz wyzwaniach, jakie sobie stawia w życiu zawodowym i prywatnym.

Okazuje się, że oba tematy można zgrabnie połączyć w jedno. Kalczyńska, która m.in. lata szybowcem, została zapytana czy jest wyzwanie, na które by się nigdy nie porwała. Odpowiedź była krótka i konkretna.

Są pewne granice, np. nie dałabym magikowi przekłuć sobie ręki gwoździem.

To oczywiście czytelna aluzja do wielkiej wpadki TVP sprzed roku, kiedy zaproszony do śniadaniówki iluzjonista Pan Ząbek zranił w trakcie pokazu dłoń prowadzącej program Marzeny Rogalskiej.

Przypomnijmy, że Pan Ząbek pokazywał sztuczkę zwaną "rosyjską ruletką" - rozłożył na stole trzy papierowe torby i poprosił Rogalską, żeby jedną zmiażdżyła dłonią. Prezenterka miała wielkiego pecha, bo w tej, na którą z impetem upuściła dłoń, znajdował się gwóźdź.

O ku*wa! Przebiłem ci rękę! Przepraszam - powiedział wtedy zszokowany Pan Ząbek i czym prędzej udzielił poszkodowanej pomocy.

Ciekawe, jak Marzena Rogalska przyjmie wypowiedź Anny Kalczyńskiej. Najpierw Pan Ząbek przebił jej gwoździem dłoń, a teraz Kalczyńska wbiła szpilę.

Zobacz wideo

JZ