Joanna Krupa opowiedziała o swojej diecie. Zdradziła też, co robić, aby nie przytyć

Joanna Krupa ma figurę idealną. Jednak takie ciało to efekt ciężkiej pracy. Modelka dużo ćwiczy, a także pilnuje tego, co je. Jak udaje jej się ciągle być formie?

Jeśli myśli się o figurze idealnej, to z pewnością ciało Joanny Krupy jest jednym z pierwszych skojarzeń. Modelka w rozmowie z "Party" opowiedziała o swoich sposobach na piękną sylwetkę.

Uważam na to, co jem. Wiadomo, nieraz mam ochotę na coś słodkiego, czy coś niedobrego np. frytki, to nie mówię "nie". Potem tylko idę na fitness. Codziennie próbuję kontrolować, żeby nie jeść więcej niż 2000 kalorii. Wtedy widzę, że nie tyję - mówiła Krupa. - Jak chcę schudnąć, to muszę troszeczkę mniej jeść.

ZOBACZ, JAK ĆWICZY KRUPA >>>

Liczenie kalorii pozwala Krupie kontrolować swoją sylwetkę. Za każdym razem jak przytyje, ogranicza liczbę spożywanych kalorii poniżej 2000. Nie stosuje żadnej specjalnej diety. Pozwala sobie na drobne przyjemności, jednak każdego pączka wypaca na siłowni.

Chodzę na fitness, chodzę na różne grupowe  ćwiczenia. Lubię robić treningi całego ciała od dwóch do pięciu razy w tygodniu - zdradziła modelka.

Krupa nie odpuszcza sobie nawet podczas urlopu. Nie są to puste słowa. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć i nagrań z treningów, jakie robiła na wakacjach na Mykonos. Ba, Woliński i Krupa mieli tam nawet swoją własną trenerkę jogi.

embed

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.