Ewelina Lisowska pozuje w kusym bikini. "Idealna sylwetka!". Zdradziła receptę na taką figurę

Ewelina Lisowska pokazała mnóstwo zdjęć w bikini z wakacji, które spędza na jednej z greckich wysp.

Ewelina Lisowska na wakacyjny wypoczynek wybrała Grecję, popularną wśród polskich celebrytów destynację, a konkretnie jedną z tamtejszych wysp: Zakynthos. Najwyraźniej świetnie się tam czuje, ponieważ wprost zalała swój Instagram seksownymi zdjęciami z plaży. Przeważają zdjęcia w bikini, wiele z nich bardzo odważnych.

>>>>>> SEKSOWNA LISOWSKA NA WAKACJACH

Zgodnie z przewidywaniami zdjęcia ogromnie spodobały się fanom piosenkarki i trudno się dziwić. Widać, że Lisowska wyrzeźbiła sobie świetne ciało i chętnie się tym chwali.

Co za sexy ciałko.
Idealna sylwetka!
Super figura - pisali.

Lisowska faktycznie ma fantastyczną sylwetkę. Jaki jest jej sposób na to? Przede wszystkim odpowiednia dieta. Serwis "Women's Health" opublikował przykładowe tygodniowe menu wokalistki. Dominują w nim surowe owoce i warzywa, sporo nabiału oraz ciemne pieczywo. Bardzo ważne jest pilnowanie, żeby posiłki spożywać o regularnych porach: śniadanie o 9, w południe przekąska (najczęściej jakiś owoc), obiad o 15 i lekka kolacja o 19.

Poza tym Lisowska sporo trenuje.

Z boksu przeszło na kickboxing, tak że potrafię się obronić, niech łobuzy mnie nie zaczepiają - powiedziała w rozmowie z serwisem Party.pl.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.