Anna Wendzikowska rzadko pokazuje zdjęcia ukochanego, nareszcie jedno wrzuciła. I to jakie! Podpis: wymowny

Anna Wendzikowska od kilku dni przebywa na wakacjach. Towarzyszy jej Jan Bazyl oraz 2,5-letnia córka Kornelia. Prezenterka właśnie rozczuliła swoich fanów, pokazując niezwykle romantyczne zdjęcie z partnerem.

Anna Wendzikowska od kilku dni wygrzewa się w Grecji, regularnie racząc nas pięknymi zdjęciami z wypoczynku. Dzięki jej relacji możemy podziwiać niesamowite widoki i szczęśliwą gwiazdę, spędzającą czas z najbliższymi. Prezenterka pochwaliła się właśnie najnowszym zdjęciem z Janem Bazylem, które podpisała tak jednoznacznie, że nie pozostawiła żadnych wątpliwości co do tego, jak się czuje w objęciach partnera:

Szczęście.
 

Fani byli pod ogromnym wrażeniem fotografii, zasypując Wendzikowską komplementami:

Jacy piękni, młodzi, zakochani.
Piękna para! Widać szczęście w oczach.
Wygląda pani na tym zdjęciu olśniewająco! Zupełnie inaczej niż zwykle. Widać, że ten jedyny i miłość robią swoje.
Jak malowani.

Anna Wendzikowska związana jest z Janem Bazylem od kilku miesięcy. Jednak dopiero niedawno pokazała pierwsze wspólne zdjęcie. Jak się okazuje, jej nowy wybranek jest nie tylko przystojny, ale także bogaty. To warszawski biznesmen, odnoszący sukcesy na polu zawodowym. Prezenterka wcześniej spotykała się z wokalistą zespołu AudioFeels, Patrykiem Ignaczakiem, z którym rozstała się w listopadzie po trzech latach związku. Para ma wspólne dziecko - córkę Kornelię.

AG

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska są rodziną. Ale poznały się, gdy miały 20 lat! "Zbliżyłyśmy się przez..."