Mackenzie Foy w "Zmierzchu" grała córkę Belli i Edwarda. Dziś ma 16 lat i jest zjawiskowo piękna

Są tu jacyś fani "Zmierzchu"? Jeśli tak, to wiedzą, że pod nazwiskiem Mackenzie Foy kryje się przepiękna dziewczynka, która właśnie kończy 16 lat. Jeśli nie, to tym bardziej powinni zerknąć na TE zdjęcia.

Mackenzie Foy w "Zmierzchu" zagrała uroczą córkę Belli i Edwarda. Od jej występu w kultowej sadze minęło 6 lat. Choć wydaje się to niewiele, to dla dorastającej dziewczynki jest to niemal epoka. Dziś 16-letnia Foy jest nastolatką o zjawiskowej urodzie. Spójrzcie jaka jest już dorosła!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Mackenzie Foy była pięknym dzieckiem, na którego urodę specjaliści szybko zwrócili uwagę. Pierwszy kontakt z show-biznesem miała już jako 4-latka. Brała udział w kampaniach reklamowych pozowała dla Polo Ralph Lauren, Guess Kids, The Walt Disney Company, Mattel, Talbots, Guess i Gap. Na swoim koncie ma takie udział w reklamach telewizyjnych marek Pantene czy Burger King.

Aktorskie emploi Foy nie jest już tak rozbudowane. Można było ją oglądać w kilku serialach, a poza dwiema częściami "Zmierzchu" zagrała jeszcze w "Interstellar " czy w animowanym "Małym Księciu". My jednak nie mamy wątpliwości, że z jej urodą i obyciem przed kamerą na jej koncie będzie więcej i więcej jeszcze ciekawszych ról.

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

ZI

Więcej o: