Adam Zdrójkowski POTWIERDZA związek z Wiktorią Gąsiewską. "Jestem zakochany!" Ich historia jest bardzo romantyczna

Adam Zdrójkowski na łamach "Faktu" potwierdził, że jest w związku ze swoją serialową partnerką, Wiktorią Gąsiewską.

Adam Zdrójkowski prawie 2 tygodnie temu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym całuje swoją koleżankę z planu, Wiktorię Gąsięwską. W Internecie aż zaszumiało od plotek na temat bożyszcza nastolatek. Mamy dla wszystkich jego fanek przykrą wiadomość - aktor właśnie potwierdził, że nie jest już singlem!

Tak, jestem zakochany! Faktycznie już mogę powiedzieć, że z Wiktorią łączy mnie coś więcej niż tylko przyjaźń – powiedział "Faktowi" Zdrójkowski.

Para spotykała się już od jakiegoś czasu, ale postanowiła utrzymywać związek w tajemnicy. Było to możliwe dzięki dyskrecji znajomych i ekipy filmowej. Nie oznacza to jednak, że zakochani zamierzają stać się bardziej medialni. 

Zależało nam, by jak najdłużej utrzymać to w tajemnicy. Nie chcę jednak za dużo mówić o tym związku. Powiem tylko, że Wiktoria to naprawdę niesamowita dziewczyna

Adam Zdrójkowski w serialu "Rodzinka.pl" gra od samego początku. Wiktoria Gąsiewska dołączyła w 2012, od czwartego sezonu. Dopiero teraz jednak ich znajomość przerodziła się w coś więcej. Romantycznie!

Zobacz wideo

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.