Małgorzata Kożuchowska ZAWSZE wygląda pięknie. Jak dba o urodę? "Nic nie jest w stanie zastąpić...". Takie podejście rozumiemy!

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Vivą!" zdradziła, jakie są jej urodowe triki.

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna przestała być tematem tabu. Gwiazdy coraz chętniej i częściej przyznają się do korzystania z przeróżnych odmładzających zabiegów. Do tego grona nie należy jednak Małgorzata Kożuchowska, która konsekwentnie stawia na naturalność. Jak wobec tego dba o urodę? W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" Kożuchowska uchyliła rąbka tajemnicy.

Nic nie jest w stanie zastąpić snu czy odpoczynku. To widać najlepiej po urlopie, gdy wracamy zrelaksowani, wypoczęci, a skóra wygląda młodo. Ponieważ spędzam dużo czasu na planie, dużą wagę przywiązuję do jakości kosmetyków. Dbam o demakijaż i wybieram takie kosmetyki, nawet te kolorowe, które jednocześnie odżywiają, pielęgnują skórę - mówiła. 

W tej samej rozmowie przyznała także, że poza planem filmowym lub wielkimi wyjściami nie stosuje makijażu.

Ze względu na zawód, jaki wykonuję, makijaż stał się nieodzownym elementem mojego życia. Oczywiście różni się on w zależności od tego, czy gram w serialu, na deskach teatru czy idę na jakąś wieczorną galę. Mam ten komfort, że z domu wychodzę bez makijażu, a na planie oddaję się w ręce profesjonalnych makijażystek. Poza pracą stawiam na naturalność. Wieczorem chętnie wybieram smokey eye lub matową szminkę o zdecydowanym kolorze - dodała.

Kożuchowska wyznała również, jakie są jej rytuały pielęgnacyjne. 

Demakijaż, krem nawilżający na dzień, wieczorem odżywczy. Nie tylko głowie, ale i skórze dobrze też robią codzienne spacery z moimi psami. Dbam o to, by nigdy z nich nie rezygnować. A jak mam więcej czasu dla siebie, to chętnie organizuję sobie domowe spa - powiedziała Kożuchowska w wywiadzie dla "Vivy!".

A wy, jak dbacie o swoją skórę?

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Agora SA