"Korona Królów" ma być dumą TVP. Premiera jesienią, ale internauci już wystawili ocenę: "Gra o Tron" dla ubogich

"Korona Królów" ma być polskim odpowiednikiem "Wspaniałego Stulecia". Czy podbije popularność? Patrząc na zdjęcia, mamy wątpliwości.

"Korona Królów" to produkcja, o której mówiło się, że ma przynieść Telewizji Polskiej dumę, a u konkurencji wzbudzić prawdziwą zazdrość. Serial, który już przed paroma miesiącami prezes TVP Jacek Kurski zapowiadał jako "największą produkcję od trzydziestu lat" ma konkurować z bardzo popularnym "Wspaniałym stuleciem", przedstawiając kulisy panowania Kazimierza Wielkiego. Za reżyserię będzie odpowiadać Wojciech Pacyna, a za opiekę literacką - Ilona Łepkowska. W rolach głównych zobaczymy natomiast między innymi Mateusza Króla, Martę Bryłę, Halinę Łabonarską i Marcina Rogacewicza. Do sieci trafiły już zdjęcia promocyjne.

ZOBACZ ZDJĘCIA PROMOCYJNE >>>>>

Choć serial pojawi się na antenie dopiero na jesieni, internauci już ocenili jego potencjał. Głównie na podstawie materiału, który w środę pojawił się w "Teleexpressie".

Myślicie, że to bal przebierańców? Kabaret? Nie! to fotografia z planu zdjęciowego nowego serialu produkcji TVP, "Korona Królów".

Użytkownicy wykop.pl porównywali serial do "Gry o Tron" oraz... "Świata według Kiepskich".

Po miniaturce myślałem, że to jakiś kadr ze "Świata wg Kiepskich".
Myślałem, że to Kiepscy robią odcinek w średniowieczu.
"Gra o Tron" dla ubogich. Tylko zamiast scen seksu będą modlitewne maratony na kolanach- czytamy.

Cóż, zapowiada się "ciekawie". Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

MK

Więcej o: