Zosia Ślotała doradza mamom i zdradza swoje triki na bezproblemową kąpiel dziecka. To PROSTE. Serio!

Zosia Ślotała jest już mamą dwójki dzieci i doskonale sobie radzi jako młoda rodzicielka. Teraz postanowiła zdradzić swoje triki na bezproblemową kąpiel małego dziecka.

Zosia Ślotała, jako doświadczona już mama, postanowiła podzielić się z innymi kobietami swoimi cennymi radami. Udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu "Love Mamissima", gdzie szczegółowo opowiedziała o tym, jak sobie radzi z codzienną kąpielą dzieci tak, żeby była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Swoich fanów poinformowała o tym na Instagramie, umieszczając wpis: 

Pielęgnacja dzieci nie musi być upierdliwą czynnością, którą musisz codziennie odhaczyć... Ja staram się zmieniać kąpanie, czesanie i smarowanie w zabawę! Nie jest to proste zadanie, ale jakże skuteczne.

Ślotała dba przede wszystkim o to, żeby codzienna kąpiel dzieci odbywała się zawsze o tej samej porze.

Osobiście jestem zwolenniczką stałych pór i powtarzalnego rytmu dnia. Dzięki temu panuje porządek, a dziecko czuje się bezpiecznie i co ważne dla wszystkich, jest grzeczniejsze. Dlatego staramy się trzymać ustalonej pory.

Obowiązkami dzieli się z partnerem. Jej sprawdzony sposób na bezproblemowe mycie dzieci? Duża ilość zabawek w wodzie! Gwiazda wyznaje, że taki codzienny, wieczorny rytuał to:

Wspaniała okazja do niezłej zabawy i “przegadania” tego, co się wydarzyło w ciągu dnia(...) Przelewanie wody wiaderkiem, konewką i wszystkim czym się tylko da! Zabawki do wody są obowiązkowe!

Ślotała podkreśla, że bardzo starannie dobiera kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci i zawsze czyta ich skład. A najczęściej do smarowania swoich maluchów używa... zwykłego olejku kokosowego. Do kąpieli zaś ma specjalną wanienkę SPA z prysznicem, która kosztuje 399 zł.

Używamy wspaniałej wanienki. Oboje jesteśmy wysocy, a wanienka jest na idealnej wysokości, aby nie nadwyrężać kręgosłupa!

AG

Zosia Ślotała: "Drugą ciążę znoszę gorzej". Pytamy o dietę. Możecie się zdziwić

Więcej o:
Komentarze (7)
Zosia Ślotała doradza mamom i zdradza swoje triki na bezproblemową kąpiel dziecka. To PROSTE. Serio!
Zaloguj się
 • Gość: To_Ya

  Oceniono 7 razy 5

  Niemowląt nie wolno codziennie kąpać. To niedobre dla bardzo wrażliwej skóry takich maluszków. Skoro ma dwójkę dzieci, powinna to wiedzieć.

 • Gość: GOSCIU

  Oceniono 4 razy 4

  CO ONA WIE O PRAWDZIWYM ŻYCIU? TYLKO CIUCHY, ZAKUPY, LANS I SWEET FOCIE. ŻEBY JESZCZE ZAPŁACIŁA ZA WSZYSTKO ZE SWOJEJ KIESZENI. CZY ONA WIE ILE ZARABIA PRZECIĘTNY POLAK?

 • Gość: baba jaga

  Oceniono 2 razy 2

  Ja nie wiem,nie rozumiem. Jak moja matka wychowała mnie na wykształconą normalną osobę, bez tych fejsbukowych ekspertem. Chyba jestem nienormalna.

 • Gość: erl

  Oceniono 1 raz 1

  Może pani ekspertka powie jak zmieniać pieluszkę. Ku rwa Amerykę odkryła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX