Celia Jaunat w bikini oczami Krychowiaka. "Grzegorz jako fotograf ma przyszłość!". A ona? Dawno nie wyglądała tak sexy

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat udali się ostatnio na długie wakacje. Relację z podróży chętnie zdawali na swoich profilach na Instagramie. Przy okazji piłkarz odkrył w sobie nowy talent.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat od czerwca nieustannie podróżują. Byli już w Stanach Zjednoczonych, na wyspach Bora-Bora oraz w Meksyku. Swoje długie wakacje zakończyli na Kubie. Ku uciesze fanów para regularnie dostarczała im powody do zachwytów, publikując pięknie zdjęcia z wycieczki. Jednak to nie zachwycające widoki przyciągały najbardziej uwagę. Wszystkie oczy zwrócone były przede wszystkim na piękną dziewczynę Krychowiaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<<

Celia Jaunat może się pochwalić fenomenalną, kobiecą figurą, którą lubi pokazywać w skąpym bikini. Jeden z fanów zwrócił uwagę na same zdjęcia, sugerując, że piłkarz mógłby być znakomitym fotografem:

Fantastyczne zdjęcie. Podobnie jak poprzednie, które możemy zobaczyć. Grzegorz jako fotograf ma przyszłość (...) i to z taką modelką.

Para zakończyła już swoje długie wakacje, a Grzegorz Krychowiak powrócił do treningów w PSG. Gdyby jednak jego kariera piłkarska stanęła w martwym punkcie, zawsze może zostać fotografem. Z taką modelką wróżymy duży sukces!

AG

Grzegorz Krychowiak zapytany o zaręczyny. Celia: Czekam cały czas. A on? To nie była najlepsza odpowiedź

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.