Liam Hemsworth wrzucił romantyczne zdjęcie z Miley Cyrus. Jej reakcja? Przyznajcie, że niczym nie różnią się od "zwykłych" par

Miley Cyrus nie doceniła uroczego gestu swojego chłopaka. Wszystko przez to, że uznała, że na wspólnym zdjęciu zwyczajnie nie wygląda dobrze.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w 2013 roku po czterech latach związku dość niespodziewanie zerwali zaręczyny. Po trwającej dwa lata przerwie przekonali się, że nie potrafią bez siebie żyć i na początku 2016 roku ogłosili, że postanowili dać sobie drugą szansę. To była bardzo dobra decyzja - piosenkarka u boku ukochanego rozkwitła, zwłaszcza że Hemsworth regularnie rozpieszcza swoją dziewczynę i na każdym kroku udowadnia, jak bardzo cieszy się z tego, że są razem. W poniedziałek wrzucił do sieci ich wspólne zdjęcie z uroczym podpisem.

Mój mały anioł i ja - napisał.

Chwyta za serce, prawda? Nie wszystkich. Choć Hemsworth miał dobre intencje, nie wziął pod uwagę jednego - że z ujęcia niekoniecznie będzie zadowolona jego ukochana. I nie była. Chociaż mogłaby w odpowiedzi napisać coś równie uroczego, zamiast tego pod wpisem pozostawiła tylko jeden oschły komentarz:

Czemu. To. Zdjęcie lol - napisała, artykułując każdy wyraz.

Komentarz Miley Cyrus /Komentarz Miley Cyrus / Screen z Instagram.com/liamhemsworth

My nie widzimy problemu, Miley - wręcz przeciwnie. Chwilę później udostępniła post na swoim profilu, z kolejnym komentarzem:

Dlaczego?

Okej, wiemy, że tak naprawdę Miley tylko się droczy. Ale sytuacja udowadnia, że ona i aktor wcale nie różnią się od innych par. Oprócz tego, że są bardzo sławni. I bogaci.

embed

Chris Hemsworth czeka na wywiad z Wendzikowską. "Trochę jak randka w ciemno". A potem... Musicie to zobaczyć!

MK

Więcej o:
Komentarze (2)
Liam Hemsworth wrzucił romantyczne zdjęcie z Miley Cyrus. Jej reakcja? Przyznajcie, że niczym nie różnią się od "zwykłych" par
Zaloguj się
  • Gość: EWA

    Oceniono 1 raz 1

    No i fajnie!!! Fajnie, ze wrócili do siebie :). Pasują do siebie :).

  • forfiter_jr

    Oceniono 4 razy 0

    Facet musi być strasznie zdesperowany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX