Siostra Roberta Lewandowskiego przyćmiła jego żonę? Obcisła sukienka podkreśliła jej kobiecą figurą

Robert i Anna Lewandowscy ostatni weekend spędzili na hucznym ślubie i weselu znajomych. Na imprezie nie zabrakło Mileny, siostry piłkarza. Wyglądała oszołamiająco!

Robert Lewandowski ma starszą siostrę, o której raczej próżno szukać informacji w mediach. W weekend pojawiła się na tym samym weselu, co jej brat z żoną i od tego momentu zrobiło się o niej bardzo głośno. Wszyscy byli pod wrażeniem jej wyglądu. Niektórzy twierdzą, że przyćmiła nawet samą Annę Lewandowską.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Na ślub Milena Lewandowska-Miros założyła bardzo seksowną, obcisłą sukienkę koloru żółtego, zaprojektowaną przez Violę Piekut. Kreacja idealnie podkreślała fenomenalną figurę kobiety. Siostra reprezentanta Polski podzieliła się zdjęciami z wydarzenia na swoich Instagramie:

 

Zachwytom obserwujących profil kobiety nie było końca:

Bosko!
Zjawiskowa.
Hot!

Milena Lewandowska-Miros jest o 3 lata starsza od Roberta. W przeszłości grała w piłkę siatkową w AZS Politechnika Warszawska. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki Signor Leone, z którym ma dwuletniego syna, Leona. Jego ojcem chrzestnym jest sam Robert Lewandowski. Kobieta zdecydowanie unika światła reflektorów.

Podobna do brata?

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.