Rozenek chwali się ulubionym zabiegiem za 3 tysiące złotych! Fani: Ktoś jest tu oderwany od rzeczywistości

Małgorzata Rozenek może się pochwalić pięknym i zadbanym ciałem godnym nastolatki, które tak bardzo lubi prezentować w skąpych ubraniach. A teraz już wiemy, skąd taka figura. Za niemałą kasę!

Małgorzata Rozenek uchyliła rąbka tajemnicy pokazując, czemu zawdzięcza swoją rewelacyjną figurę. Prowadząca "Projekt Lady" opublikowała na Instagramie zdjęcie z kliniki medycyny estetycznej i anti-aging, do której uczęszcza na zabieg liftingu ciała ultradźwiękami. Jego cena zaczyna się od 3 000 zł, a kończy na nawet 11 000 zł. Zabieg ma na celu wymodelowanie i wyszczuplenie ciała.

Takiej reakcji fanów raczej się nie spodziewała. Internauci byli bezlitośni. Zarzucili prezenterce TVN rozrzutność, zakłamanie oraz oderwanie od rzeczywistości.

Większość osób, która Panią śledzi to zwykli ludzie, a ich miesięczna wypłata w wielu przypadkach jest niższa niż ten zabieg - napisała jedna z internautek.
Kto bogatemu zabroni! Ulubiony zabieg za 3 tysiące zł. Hahaha...
A nie lepiej wydać pieniądze na chore dzieci?
Tak, a później, że niby sama doszła swoją ciężką pracą do szczupłej i jędrnej sylwetki. Ściema, wszyscy celebryci oblegają gabinety kosmetyczne i lekarskie, a później mówi się, że to geny lub że samo się dzieje!
Po takim zabiegu zęby przez miesiąc w ścianę... Ktoś jest tu oderwany od rzeczywistości, samej za niego nie płacąc.

Zgadzacie się z opinią fanów Małgorzaty Rozenek?

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.