Barbara Kurdej-Szatan była bliska rozstania z mężem. "Mieliśmy naprawdę ostre zgrzyty". Zdradza receptę na ratowanie związku

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są szczęśliwym małżeństwem od kilku lat. Ich związek był wystawiony na poważną próbę, z której para wyszła obronną ręką.

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w programie Piotra Najsztuba "Miłość", w którym opowiedziała o miłości, małżeństwie i o swoich poprzednich związkach. Wyznała otwarcie, że największy kryzys dopadł ją, gdy zamieszkała razem z mężem:

Mieliśmy naprawdę ostre zgrzyty. To były takie głupoty tak naprawdę(...) Były różne pierdoły, ale które niestety urastały nagle do jakiejś ogromnej rangi. I wydawało się, że to jest ogromny problem. I że w ogóle chyba do siebie nie pasujemy w takim razie. I trzeba się rozstać.

Jaka jest recepta aktorki na zażegnanie kryzysu w związku?

Pracowaliśmy nad związkiem(...) Trzeba pójść na pewne kompromisy. Trzeba się siebie nauczyć przede wszystkim(...) Nauczyć się trochę wyluzować czasem.

Po czym dodała:

Trzeba walczyć o siebie. Cały czas dbać o siebie, adorować się, żeby związek był wciąż podsycany. Żeby nie było nudy i rutyny.

Barbara Kurdej-Szatan przyznała także, że zakochała się w swoim mężu na nowo, gdy wyjechali tylko we dwójkę na wakacje na Malediwy. Jej zdaniem taki wyjazd jest znakomitą receptą na utrzymanie miłości w związku:

My też już to wiemy z mężem, że trzeba raz na jakiś czas wyjechać po prostu. Nawet na tydzień(...)

AG

Zobacz wideo
Więcej o: