18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Katarzyna Warnke nago na Instagramie. Co za pupa! A w komentarzach awantura. Aktorka ostro: Pan jest zwykły cham!

Katarzyna Warnke wstawiła na Instagram nagie zdjęcie. Dyskusja szybko przerodziła się w awanturę. Warnke nie przebierała w słowach.

Katarzyna Warnke pochwaliła się na Instagramie seksownym zdjęciem z wakacji: aktorka stoi nago za firanką i spogląda na morze. Takie zdjęcie mogłoby zebrać setki pozytywnych komentarzy od fanów zachwyconych jej zmysłową figurą, ale dyskusja szybko przerodziła się w awanturę.

O co poszło? Jeden z internautów wyraził się krytycznie o figurze Warnke.

Mało kobieca - napisał.

I zaczęło się. Warnke najbardziej obraźliwe (według niej) wypowiedzi skasowała, ale część zachowała. I choć teraz nie sposób już odtworzyć całej dyskusji, to sposób, w jaki Warnke odpowiadała internaucie świadczy, że ten mocno podniósł jej ciśnienie.

To po co Pan tu wypisuje te dyrdymały, tym bardziej, że nie podoba się. Niech się Pawełek zajmie czymś, co mu się podoba.
Dla ścisłości, nie uważam, że to fajnie robić takie uwagi. Reakcje innych Pań są wyraźne. Ja po prostu mam gdzieś Pana opinię, chciałam, żeby Pan o tym wiedział - pisała.

W obronę wziął ją także jej mąż, Piotr Stramowski.

To może Pana zainteresuje moja opinia, polecam bardziej popracować nad ciałkiem, niż nad browarkiem. Pozdrawiam! - napisał.

W końcu Warnke postanowiła internaucie zablokować dostęp do swojego konta. Tłumaczenia, że każdy, kto publikuje coś w internecie, wystawia się na opinię innych, nie pomogły.

Z Pana widzę jest zwykły cham. Postanowiłam sobie Pana usunąć. Paaa!
No tak, jak ktoś ma własne zdanie, to zaraz cham. A proszę usuwać, płakać z tego powodu nie zamierzam - odpisał jej.

Katarzyna Warnke i Piotr StramowskiKatarzyna Warnke i Piotr Stramowski Screen z Instagram.com/Katarzyna Warnke

Zresztą, nie tylko z nim Warnke miała na pieńku. Inna internautka kwestionowała sens publikowania takich zdjęć.

Nie znam Pani, ale ciekawi mnie, dlaczego robi sobie Pani zdjęcia goła i je publikuje? Instagram to nie Playboy, a to zdjęcie to też nie żadne dzieło sztuki... nie rozumiem.

Tutaj w obronę wzięły aktorkę inne internautki.

Dajcie ludzie żyć. To nie taka figura... To nie Playboy... Polska mentalność... Tylko kogoś oceniać. A Pani @kasiawarnke niech robi swoje.

Wytknęły też krytykantce, że wstawia na swój profil zdjęcia kiełbasy, a to przecież też nie jest dzieło sztuki. W końcu zareagowała i Warnke.

Dlaczego? Bo mnie się tak podoba, a kiełbasa mniej. Ale nic tam Pani nie napiszę, bo nie ma o czym. Ciao - skwitowała krytyczną opinię.

Awantura była na tyle potężna, że zupełnie przytłoczyła pozytywne komentarze, których przecież też nie brakowało.

Piękne ujęcie. Tylko pozazdrościć temu, co robił zdjęcie.
Piękna Pani jest, naturalna, bardzo podoba mi się Pani uroda, pozdrawiam.
Jakbym miała taką pupę też bym pokazywała!! Piękna! - pisały fanki.

Instagram faktycznie nie jest "Playboyem", ale i cenzura jest tu mniejsza, niż na przykład na Facebooku. Wiele celebrytek korzysta z tego i umieszcza na Instagramie odważne zdjęcia, na co nie mogłyby sobie pozwolić gdzie indziej. Warnke nie jest wyjątkiem. A zdjęcie, które umieściła, naprawdę jest ładne, zupełnie jednak nie warte awantury, jaka się pod nim rozpętała.

JZ

Więcej o:
Komentarze (70)
Katarzyna Warnke nago na Instagramie. Co za pupa! A w komentarzach awantura. Aktorka ostro: Pan jest zwykły cham!
Zaloguj się
 • Gość: dee

  Oceniono 99 razy 81

  gowniane pozowane zdjecie, udawane ze naturalne. jedynie naturalna tu jest przecietna niskopodwoziowa dupa, tyle w temacie, z pewnoscia nic czym warto sie pochwalic, a reakcja na krytyke mowi sama za siebie o celu tej fotki i dystansie do wlasnej osoby.

 • forfiter_jr

  Oceniono 88 razy 72

  Próżna nieprawdopodobnie, a żaden z niej cud świata.

 • Gość: Miki

  Oceniono 64 razy 56

  Szczerze? Jakie trzeba mieć kompleksy by wstawiać takie zdjęcia nie będąc już nastolatką...a co gorsze...nie bardzo mając się czym pochwalić. Taki obraz to dla męża a nie dla ludzi...

 • Gość: tuman ataken

  Oceniono 63 razy 55

  No tak, zdjątka można tylko chwalić i się zachwycać, inaczej jesteś chamem. Czasem mam wrażenie, że te całe social media to targowisko próżności i miejsce do poprawy dla samooceny. A skoro fejsa ma 2 mld ludzi to jest to przerażające jakim ludzie są prymitywnym gatunkiem.

 • Gość: Goral

  Oceniono 59 razy 45

  Chciała by napisać Hej!!! Tu jestem !!! Patrzcie na mnie !!! Ale nikt nie zareagował to trzeba było dupe pokazać żeby coś o niej napisali.... obojętne co oby tylko napisali..... żałosne babsko.....ps.. Tak apropo to żadna z niej rewelacją i dupy nie urywa.... dwie dziury i zero mózgu....

 • Gość: Ah

  Oceniono 54 razy 32

  Stare pudło chce na siłę się wylansować i tyle

 • Gość: as

  Oceniono 64 razy 32

  stara i brzydka i tyle w temacie

 • Gość: m&m

  Oceniono 37 razy 31

  DRAMAT !!

 • Gość: Igor

  Oceniono 32 razy 26

  brzydka , ponoć aktorka, której głównym zajęciem jest zamieszczanie swoich zdjęć i bywanie wszędzie, gdzie się da....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX