Sara Boruc z Mariną na Hawajach. Młodsza koleżanka ją przyćmiła? Na pewno nie na plaży! Ma ciało BOGINI

Borucowie i Szczęści kontynuują swoją wakacyjną wyprawę po stanach zjednoczonych. Aktualnie zatrzymali się na rajskich Hawajach, a seksowne WAGs pochwaliły się zdjęciami w bikini.

Pozowanie przy młodszej koleżance ma to do siebie, że łatwo jest dać się przyćmić. Sara Boruc nie musi się jednak tego obawiać, nawet wtedy gdy obok niej na zdjęciu jest młodsza o 5 lat Marina Łuczenko-Szczęsna. Co prawda, piosenkarka ma sylwetkę godną pozazdroszczenia, ale to 33-letnia Boruc wygląda jak Ewa Chodakowska! Spójrzcie na ich zdjęcia w bikini!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Borucowie i Szczęśni od ponad tygodnia odpoczywają w Stanach Zjednoczonych. Najpierw bawili się w Los Angeles, a potem pojechali na Hawaje. Obie pary widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Instagamy obu WAGs pękają w szwach od nowych zdjęć. Nie mamy pretensji, oglądanie takich widoków to sama przyjemność!

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (21)
Sara Boruc z Mariną na Hawajach. Młodsza koleżanka ją przyćmiła? Na pewno nie na plaży! Ma ciało BOGINI
Zaloguj się
 • Gość: Bruno

  Oceniono 6 razy 6

  Kilo gwoździ to przy nich komputer.

 • Gość: bibi

  Oceniono 5 razy 5

  33? wygląda na znacznie więcej

 • Gość: ;)

  Oceniono 4 razy 4

  zabawne. kobiety przebierają się, fotografują, "stylizują" ... dla innych kobiet, a faceci mają to w dupie i grają w gry komputerowe...

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  dlaczego wy ciągle promujecie ten burdel te chłoptasie za swoją kasę mogą miec nie takie panienki ale to już zależy od ceny i wymagan tych zapracowanych tymi chudymi dupkami wyrobniczek.

 • Gość: vbh

  Oceniono 4 razy 2

  Cywilizacja Pustaków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX