Magda Gessler ma swoje sposoby na podsycanie ognia w związku. "Lubię nagą kąpiel z...". Okej, nie chcieliśmy tego wiedzieć

Magda Gessler opowiada o tym, jaka jest w związku i jak podsycić płomień romansu.

Magda Gessler ma za sobą kilka wieloletnich związków. Volkhart Müller, Piotr Gessler, Piotr Adamczyk, teraz Waldemar Kozerawski. Jednak dla restauratorki długi staż nie oznacza nudy! Na łamach "Faktu" podzieliła się swoim sekretem:

Ta gra francuska z dworu Marii Antoniny się sprawdza. [...] Ja w swoim związku jestem wyjątkową gejszą – jestem miła i nigdy nie mam pretensji!  - mówiła jakiś czas temu. 

Teraz słynna kreatorka smaku podała jeszcze jeden sposób na podsycenia ognia w związku. Gessler lubi pozbywać się z siebie prędko ubrań i wskakiwać z ukochanym do jacuzzi lub wanny.

Lubię nagą kąpiel z moim nagim mężczyzną. - pochwaliła się Gessler.

Czyżby to element promocyjny jej nowego programu, "Sexy kuchnia", który pojawi się na nowym kanale "Food Network"? Jakiś czas temu pojawiły się informacje o tym, że Gessler podpisała opiewający na milion złotych kontrakt z nową stacją.

Amerykańscy udziałowcy TVN–u, którzy wprowadzili ten kanał na nasz rynek bardzo wierzą, że dzięki Magdzie widzowie ruszą szturmem przed telewizory i kanał zyska liczną widownię. W końcu Gessler czego się nie dotknie, zamienia w złoto - donosi informator "Faktu".

Teraz gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" wybiera się na dwa tygodnie do Kanady. Życzymy wielu udanych kąpieli!

 

Magda Gessler świętowała 13. rocznicę wesela. Jak wyglądała uroczystość? "Było 180 osób i tańce do białego rana". W planach ślub!

SW