Jennifer Lopez zażegnała kryzys w związku. Teraz błyszczy w Luwrze. Jej stylizacje kosztowały tyle co nowy samochód! OBŁĘD

Jennifer Lopez wybrała się na wakacje do Europy. Podczas zwiedzania Paryża zaprezentowała dwie stylizacje - jedna kosztowała 33 tys. złotych, druga tylko trochę mniej.

O związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza krążyło ostatnio wiele plotek. Jego rzekoma kochanka udzieliła wywiadu, ujawniając intymne detale ich życia. Para nie odpowiedziała na żadne z sensacji przedstawione przez magazyn "National Enquirer". Kryzys? Ich wspólna wycieczka do Europy jest wystarczającym komentarzem.

Parę widziano ich na Lazurowym Wybrzeżu, a w sobotę Lopez i Rodriguez wybrali się na wspólne zwiedzania Luwru. Starannie przemyślana stylizacja była równie olśniewająca, co pałac, do którego wybrała się para. Misterny, jedwabny zestaw od Gucci, łącznie wart 13400 złotych. Do tego torebka Valentino za 13 tys. złotych, sandały Giuseppe Zanotti to kolejne 3600 złotych, i bransoletka Hermes - 4000 zł. Zwieńczeniem były charakterystyczne dla piosenkarki, wielkie, złote kolczyki. Całość - około 33 tysięcy złotych. 

Następnego dnia gwiazda postawiła jednak na trochę luzu. Stylizacja zdecydowanie bardziej przypominała turystyczną. Na krótką, białą koszulkę, założyła skórzaną bejsbolówkę. Do tego szerokie, czerwone dresy. Całość dopełniła klasyczna, czarna torebka Chanel - warta około 20 tys. złotych. 

Razem to około 53 tysiące złotych! Za tyle spokojnie można kupić nowy samochód.

SW