Katy Perry ocenia "umiejętności" eks-kochanków. Padają ZNANE NAZWISKA. Nr 1 na liście? Największy playboy Hollywood

Katy Perry promuje swoją nową płytę w livestreamie odbywającym się na YouTube. Padło pytanie o "umiejętności" byłych facetów. Pierwsze miejsce na liście najsprawniejszych kochanków zajął John Mayer.

Katy Perry aktualnie promuje swoją nową płytę, "Witness". Z tej okazji przygotowała dość niecodzienną akcję promocyjną. Przez 72 godziny, od niedzieli rano, trwa livestream, w czasie którego piosenkarka przeprowadza wywiady, rozmawia z fanami, a nawet... śpi.

W rozmowie z prowadzącym "The Late Late Show", Jamesem Cordenem, padło pytanie o byłych kochanków. Gra polegała na udzieleniu odpowiedzi lub zjedzeniu dość dziwnego przysmaku. Piosenkarka, po początkowej niechęci, udzieliła jednak odpowiedzi. 

  1. John Mayer
  2. Orlando Bloom
  3. Diplo

Ranking kochankówRanking kochanków EastNews, instagram.com/johnmayer/, instagram.com/diplo/

Miejsce w rankingu tłumaczy ilość dziewczyn, z jakimi spotykał się Mayer - Jennifer Love Hewitt, Jessica Simpson, Jennifer Aniston, Taylor Swift,, a podobno nawet sama Kim Kardashian. To chyba ostateczne potwierdzenie "umiejętności" muzyka. 

Katy podczas zabawy dodała również:

Każdy z nich jest wspaniałym kochankiem i przespałabym się ze wszystkimi zaraz po tym, jak wydostanę się z tego miejsca. 

Krótko przed całą akcją, Katy wzięła udział w wywiadzie z terapeutą.

Nikt nie wierzył w plotki, że są razem. Wreszcie ich przyłapano! Kendall Jenner i ON?!

SW

Więcej o: