Agnieszka Woźniak-Starak ma konflikt z Miszczakiem, bo GWIAZDORZY? "Dostała od niego burę". Mamy komentarz

Agnieszka Woźniak-Starak nie chce promować nowego sezonu Azja Express, ponieważ "jest zmęczona sławą i rozmowami z dziennikarzami". Jak podaje Fakt, trafia na dywanik Miszczaka. Szefowa działu PR dementuje!

Agnieszka Woźniak-Starak miała ostatnio szczęśliwą passę. Wygrała odwołanie od wyroku w sprawie zniesławienia rodziców Dody. Czyżby poczuła się przez to pewniej i postanowiła dyktować warunki w TVN-ie?

Jak donosi "Fakt", Agnieszka zdecydowała, że nie będzie reklamować swojej własnej pracy. Jest zmęczona sławą i rozmowami z dziennikarzami.

Tłumaczy, że taki hit jak „Azja Express” obroni się bez niej. Ale Miszczaka nie przekonała. Dostała od niego burę. - podaje Fakt.

Czy taki konflikt rzeczywiście miał miejsce? Wydaje się to dość nierealne, aby gwiazdy TVN-u nie promowały swoich własnych produkcji. Zaczerpnęliśmy informacji u źródła.

Informacje te mijają się z prawdą. Agnieszka zawsze jest zaangażowana w promocję projektów, w których bierze udział. Tak będzie i przy najnowszej edycji Azja Express. - usłyszeliśmy od szefowej działu PR TVN-u, Joanny Górskiej 

Agnieszka Woźniak-Starak "pie**i kretyńskie wywiady". Zapomniała, jakie SAMA przeprowadzała zanim została "prezesową"?

SW