Agnieszka Woźniak-Starak ma konflikt z Miszczakiem, bo GWIAZDORZY? "Dostała od niego burę". Mamy komentarz

Agnieszka Woźniak-Starak nie chce promować nowego sezonu Azja Express, ponieważ "jest zmęczona sławą i rozmowami z dziennikarzami". Jak podaje Fakt, trafia na dywanik Miszczaka. Szefowa działu PR dementuje!

Agnieszka Woźniak-Starak miała ostatnio szczęśliwą passę. Wygrała odwołanie od wyroku w sprawie zniesławienia rodziców Dody. Czyżby poczuła się przez to pewniej i postanowiła dyktować warunki w TVN-ie?

Jak donosi "Fakt", Agnieszka zdecydowała, że nie będzie reklamować swojej własnej pracy. Jest zmęczona sławą i rozmowami z dziennikarzami.

Tłumaczy, że taki hit jak „Azja Express” obroni się bez niej. Ale Miszczaka nie przekonała. Dostała od niego burę. - podaje Fakt.

Czy taki konflikt rzeczywiście miał miejsce? Wydaje się to dość nierealne, aby gwiazdy TVN-u nie promowały swoich własnych produkcji. Zaczerpnęliśmy informacji u źródła.

Informacje te mijają się z prawdą. Agnieszka zawsze jest zaangażowana w promocję projektów, w których bierze udział. Tak będzie i przy najnowszej edycji Azja Express. - usłyszeliśmy od szefowej działu PR TVN-u, Joanny Górskiej 

Agnieszka Woźniak-Starak "pie**i kretyńskie wywiady". Zapomniała, jakie SAMA przeprowadzała zanim została "prezesową"?

SW

Więcej o:
Komentarze (14)
Agnieszka Woźniak-Starak ma konflikt z Miszczakiem, bo GWIAZDORZY? "Dostała od niego burę". Mamy komentarz
Zaloguj się
 • Gość: margo

  Oceniono 24 razy 6

  Ja proponuję jednak najpierw sprawdzić u źródła, dowiedzieć się, jaka jest prawda, odczekać z chlapaniem jęzorem i dopiero wtedy, jeśli jest potrzeba, publikować takie informacje. W ten sposób robi się ludziom wodę z mózgu, chociaż jak czytam komentarze to mam wrażenie, że proces odmóżdżania zaszedł już dawno temu. Szulim jest profesjonalistką, wie, jakie ma zobowiązania, jest w branży nie od wczoraj, więc takie domniemane sensacje są zwyczajnie nie na miejscu

 • Gość: hindi

  Oceniono 24 razy 4

  matko znowu burza w szklance wody, zostało wyjaśnione że to nieprawda i że będzie promować program, to po co robić sensację z czegoś co nie istnieje... a nawet jakby nie promowała to jest dowód na to że nie ma parcia na szkło

 • Gość: PRowiec

  Oceniono 15 razy 1

  Dziwne byloby, gdyby szefowa PRu powiedziala cos innego. W koncu to PR stacji.

 • dupawka

  Oceniono 21 razy 1

  Jak tej Pani w TV nie będzie nikt nie zauwazy

 • Gość: hania

  Oceniono 9 razy 1

  A co ma do tego Szulim?

 • Gość: m.

  0

  może i prawda, że nie odmówiła reklamowania - bo gdzie by pokazywała swoje stylizacje?! Nie stanie przecież przed Pałacem Kultury?

 • Gość: S.Z.

  Oceniono 4 razy -2

  ja wierzę Faktowi. Miszczak sam sobie winien - jest bardzo zaprzyjaźniony ze Starakami, Szulim zrobił gwiazdą a i Pietrusiowi daje też zarobić (dając mu zlecenia), jest też (TVN) kooproducentem pewnych rzeczy razem ze Starakiem (idzie wtedy wieeelka reklama tych przedsięwzięć w TVN)..

 • mgr.nauk

  Oceniono 10 razy -2

  Ja pracuję teraz nad takim projektem: rozpinam rozporek i leje na te wiadomości.

 • Gość: KamilRich

  Oceniono 7 razy -3

  Pani Agnieszko, jest Pani żenująca. Tak jak kiedyś uwielbiałem Agnieszkę Szulim, tak teraz nienawidzę Agnieszki Woźniak Starak... wyżej sramy niż dupę mamy co?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX