Martyna Wojciechowska pokazała starą legitymację. Jej uśmiech ROZBRAJA, ale fani patrzą na coś innego

Martyna Wojciechowska pokazała legitymację sprzed lat. Uroczy uśmiech i wstążki we włosach na zdjęciu to nie wszystko.

Martyna Wojciechowska wyszperała starą legitymację z Pałacu Młodzieży i pochwaliła się nią na Instagramie. Legitymacja datowana jest na 1981 roku, kiedy obecna podróżniczka miała niespełna 7 lat. Oczywiście uwagę zwraca jej zdjęcie z tamtego czasu, ale nie tylko.

Zobaczcie, co znalazłam! 1981 rok, moja legitymacja z Pałacu Młodzieży. Wtedy większość czasu spędzałam na treningach... gimnastyki artystycznej. Serio! Cudowny, szczęśliwy i beztroski czas - napisała przy zdjęciu.
 

Trudno oderwać wzrok od zdjęcia legitymacyjnego - Martyna ma na nim dwie duże kokardy we włosach i delikatnie się uśmiecha. Szkoda, że zdjęcie jest tak małe, bo aż kusi, żeby dokładniej się temu uśmiechowi przyjrzeć - pamiętajmy bowiem, że zdjęcie zrobiono jej w czasie, kiedy dzieciom wypadają mleczaki.

Uwielbiamy takie znaleziska.
Świetna pamiątka. Pozdrawiamy ciepło - pisały fanki.

Sporo osób pisało, że urodziło się tego samego dnia, co Martyna, ktoś zwrócił uwagę, że pod adresem, gdzie mieszkała jako dziecko - ulica Połczyńska 56 w Warszawie - jest Wydział Jazzu i Policealne Studium Jazzu ZPSM im.Fryderyka Chopina. Kilka osób zdziwiło się też, że w legitymacji wpisane jest imię Marta zamiast Martyna. Przypominamy: podróżniczka naprawdę nazywa się Marta Eliza Wojciechowska.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: