Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" w ciąży! Jej brzuch jest już spory. "Rodzi we wrześniu"

Izabela Zwierzyńska jest w piątym miesiącu ciąży. Ciążowymi krągłościami aktorka pochwaliła się na poniedziałkowej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Izabela Zwierzyńska, aktorka serialu "Barwy Szczęścia" jest w ciąży. Informację tę potwierdziła jej menedżerka, Renata Rogólska.

Iza jest w piątym miesiącu ciąży. Planowany termin porodu ma na wrzesień - powiedziała Rogólska w rozmowie z Plotek.pl.

W dalszej części rozmowy menedżerka aktorki opowiedziała, jak się ona czuje.

Pierwsze miesiące były słabe, jak to w ciąży. Miała duże mdłości, była ciągle zmęczona. Teraz już jest super. Czuje się bardzo dobrze, ma mnóstwo energii, także teraz już jej ciąża służy - kontynuowała menedżerka. 

Pewnie wielu z was zastanawia się jak aktorka pogodzi ciążę z rolą Iwony w "Barwach Szczęścia". Menedżerka powiedziała, że Zwierzyńska po porodzie najprawdopodobniej szybko wróci do pracy.

Wszyscy z produkcji serialu "Barwy Szczęścia" bardzo się ucieszyli z ciąży Izy. Jeszcze nie ma konkretnego pomysłu, jak pogodzić tę sytuację z jej rolą w serialu. Natomiast będzie przerwa wakacyjna, a Iza zamierza szybko wrócić do pracy, więc być może jakiekolwiek zmiany w scenariuszu nie będą w ogóle potrzebne - mówiła Rogólska.

Sama aktorka chętnie pochwaliła się swoimi krągłościami na poniedziałkowej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Musimy przyznać, że jej brzuch jest już naprawdę pokaźnych rozmiarów. Zobaczcie naszą galerię. 

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

MM