Orlando Bloom spędził noc z kelnerką! Zwolnili ją z pracy, ale chyba nie żałuje. "To była cudowna noc". To nie koniec

Orlando Bloom spędził upojną noc z nowo poznaną kelnerką, która zaraz potem została zwolniona z pracy. Po wszystkim aktor pokazał jednak klasę i przeprosił.

Orlando Bloom słynie ze swojej słabości do pięknych kobiet i nigdy się z tym nie krył. Aktor nie narzeka również na brak powodzenia u płci pięknej. Tym razem jego urokowi uległa kelnerka z luksusowego, 5-gwiazdkowego Chiltern Firehouse, w którym mężczyzna zatrzymał się na parę dni.

Jak donosi "The Sun", odtwórca jednej z głównych ról w "Piraci z Karaibów" spędził upojną noc z niejaką Vivianą Ross. Ich znajomość rozpoczęła się w hotelowej restauracji 5-gwiazdkowego hotelu, w którym pracuje młoda kobieta. Jednak nie zakończyła się na zwykłym podawaniu drinków i luźnej rozmowie. Pierwsze spotkanie okazało się tak udane, że para postanowiła je kontynuować, przenosząc się do pokoju hotelowego gwiazdora. 

Podczas rozmowy zaprosił ją na drinka do swojego pokoju. Oczywiście odpowiedziała "tak"- informuje thesun.co.uk.

Źródła donoszą, że już od samego początku widać było bardzo silne napięcie seksualne między parą. 

Osoby z otoczenia Viviany informują, iż kobieta była pod ogromnym wrażeniem umiejętności łóżkowych Orlando. Po całym wydarzeniu miała powiedzieć:

To była cudowna noc i wspaniały seks- cytuje thesun.co.uk.

Niestety upojna noc zakończyła się niezbyt dobrze dla Viviany. Kobieta została przyłapana naga w łóżku Orlando Blooma przez managera hotelu Chiltern Firehouse. Po tym od razu została zwolniona z pracy za "spoufalanie się z klientami".

Orlando Bloom, jak tylko o wszystkim się dowiedział, zdobył numer nowo poznanej kobiety i zadzwonił z przeprosinami.

Viviana Ross jest aspirującą aktorką. Myślicie, że taka łóżkowa afera to dobra promocja dla niej? Dajcie znać w naszej sondzie.

Katy Perry i ON?! To może być nowy gorący romans Hollywood. Wszystko zaczęło się na Złotych Globach

AG

Czy Twoim zdaniem taka afera łóżkowa do dobra promocja dla początkującej aktorki?