18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Scott Disick lansuje się z nową dziewczyną. Pożałuje, gdy zobaczy nowe zdjęcia Kourtney. Zupełnie NAGIE [18+]

Scott Disick zaczął się ostatnio pokazywać z 19-letnią Ellą Ross. Kilka spotkań wystarczyło by zachodnie media okrzyknęły tę dwójkę "parą". Co na to Kourtney? Bardzo szybko przypomniała byłemu, co stracił.

Relacja Kourtney Kardashian i Scotta Disicka to emocjonalny rollercoaster. Mają troje dzieci, ale za nic nie potrafią się dogadać. Od lat schodzą się i rozchodzą. Gdy są razem - non stop się kłócą, gdy oddzielnie - jedno jest o drugie zazdrosne. I tak w kółko.

Choć oficjalnie już 1,5 roku nie są razem, regularnie pojawiają się plotki, że Scott wciąż walczy o Kourt. Z miernym skutkiem. Po tym jak ukochana (?) odrzuciła ponoć w grudniu jego spontaniczne zaręczyny, załamał się i wpadł w wir imprez. Ostatnio był widziany na mieście z 19-letnią Ellą Ross, która już została okrzyknięta jego nową dziewczyną.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Co na to Kourtney? Kardashianka zamiast komentować kolejne wybryki swojego ex, skupia się na sobie. Ostatnio wzięła udział w nagiej sesji, której kulisy pokazano w "Keeping Up with the Kardashians".

 

Komentarz jest tu zbędny. Chcielibyśmy tylko zobaczyć reakcję Scotta ;-).

Kourtney Kardashian po rozstaniu nie próżnuje. 'Hej Scott, widzisz, co straciłeś?!'. Ale seksowna!

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.