Marta Żmuda Trzebiatowska jest w ciąży! "Starali się o dzidziusia już od dawna". A na jej Instagramie? TO umknęło wszystkim

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula prawdopodobnie już niedługo zostaną rodzicami. Takie informacje przekazała prasie anonimowa znajoma aktorki.

Marta Żmuda Trzebiatowska w 2015 roku została żoną Kamila Kuli, którego poznała, gdy pracowali razem przy spektaklu teatralnym. Od tego czasu para chętnie pokazuje się razem na ściankach, zawsze wywołując spore zamieszanie, bowiem zakochani nigdy nie odstępują się na krok i wyglądają jak z obrazka. Dla fanów pary mamy niespodziankę: rodzina aktorów już niedługo się powiększy!

Jak twierdzi "Fakt", Żmuda jest w czwartym miesiącu ciąży. Mimo to nie zamierza rezygnować z pracy.

Spełniło się jej wielkie marzenie. Z mężem starali się o dzidziusia już od dawna i wreszcie się udało. Marta czuje się dobrze i chce grać. Od jakiegoś czasu jednak celowo nie przyjmowała innych ofert - czytamy.

Informację tę potwierdziła menedżerka gwiazdy w rozmowie z Party.pl,

Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze - powiedziała Gabriela Piekarniak.

Podobno myśl o dziecku chodziła po głowie aktorki od dawna. Już chwilę po ślubie pojawiły się doniesienia, że to dla niej odpowiedni czas na macierzyństwo.

Marta od dłuższego czasu wspominała, że chciałaby zostać matką. Ma 31 lat i czuje już instynkt macierzyński. W dodatku jest z katolickiej rodziny, więc najpierw chciała wziąć ślub - mówiła jej znajoma w rozmowie z "Super Expressem".

Patrząc na zdjęcia, które aktorka wrzucała ostatnio do sieci można odnieść wrażenie, że chciała ukryć tę informację jak najdłużej. W ostatnich tygodniach na jej Instagramie pojawiły się wyłącznie zdjęcia twarzy, a ujęć całej sylwetki aktorka konsekwentnie unika.

 
 

Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!

Zobacz wideo

MK