Kylie Jenner powiększyła piersi? Na tym zdjęciu widać dowód. "Koniec z okłamywaniem fanów"

Kylie Jenner została gwiazdą najnowszego wydania "Flaunt Magazine". Na jednym z sesyjnych zdjęć na jej biuście widoczne są blizny.

Kylie Jenner znana jest ze swojego seksownego wizerunku. Fani celebrytki nigdy nie mieli wątpliwości, że poprawiała ona swoją urodę, jednak sama zainteresowana do tej pory przyznała się jedynie do regularnego powiększania ust. Jeśli chodzi o operacje plastyczne - konsekwentnie im zaprzeczała. Czyżby zmieniła swoje postanowienie?

Ostatnio idolka nastolatek wzięła udział w wyjątkowej sesji dla "Flaunt Magazine", w której pozuje jako... lalka Barbie. Efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Life in plastic, it's fantastic - napisała pod jedną z fotografii.
 

Uwagę internautów przykuł nie tylko intrygujący opis, ale także wyraźna blizna na piersi Kylie. Uważają oni, że tym zdjęciem panna Jenner w końcu przyznała się do powiększenia swojego biustu.

Taaa... Życie to operacje plastyczne i to jest fantastyczne. Hahaha... - wykpiła Kylie jedna z "fanek".
Przynajmniej przyznałaś się do tego i to jest fajne - napisała druga.
Ooo, w końcu powiedziała prawdę - dodała kolejna.
Wow. Przyznała się do tego!
Czyżby koniec z okłamywaniem fanów? - czytamy w komentarzach.

No cóż... Kylie chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Jeśli powyższymi zdjęciami rzeczywiście miała na celu potwierdzić ingerencję skalpela w jej ciało, to bardzo nam się to podoba. Okłamywanie fanów nie było w porządku. A wy co o tym myślicie?

MM