18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Joanna Krupa zaliczyła "epicką wpadkę". W blasku fleszy cienka sukienka odsłoniła całe piersi [18+]

Joanna Krupa ma bardzo seksowny styl, a głębokie dekolty czy prześwity to dla niej chleb powszedni. Tym razem jednak pokazała chyba więcej, niż planowała.

Joanna Krupa wciąż nie skomentowała plotek na temat rozstania z mężem, Romainem Zago, jednak jej zachowanie w ciągu ostatnich tygodni wskazuje na to, że media się nie mylą i modelka znów jest wolna. Krupa wielokrotnie była widziana w gronie przyjaciółek na szalonych imprezach w Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień. Gwiazda nigdy nie należała do tych, które wstydzą się swoich walorów, ale w ostatnim czasie eksponuje je jeszcze chętniej. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia, które fotografowie zrobili jej w czwartek w drodze do restauracji Craigs w Hollywood.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Seksowna sukienka, w której zdecydowała się wyjść, choć sama w sobie piękna, w blasku świateł odsłoniła nieco za dużo. To kreacja Luca, którą na stronie revolve.com po przecenie można aktualnie kupić za 365 złotych. O wpadce gwiazdy pisały zachodnie portale plotkarskie, takie jak TMZ.com czy Dailymail.co.uk.

Spotkała ją epicka wpadka ubraniowa! Lampy aparatów wyeksponowały jej niezakryte przez biustonosz piersi oraz majtki. Gwiazda niewiele pozostawiła wyobraźni, całkowicie pokazując swoje walory w ryzykownej kreacji  - czytamy na Dailymail.co.uk.

Na pewno nie takiego efektu spodziewała się Krupa. Szkoda! Mimo wszystko trudno zaprzeczyć, że w grafitowej sukience prezentowała się wyjątkowo kusząco. Gdyby nie bezwzględny flesz aparatu, byłoby naprawdę świetnie.

Zobacz wideo

MK

Więcej o: