Myśleliśmy, że to wpadka, ale on naprawdę to zrobił. Michał Żebrowski wrzucił na Instagram zdjęcie nagiej kobiety. To jego żona?

Michał Żebrowski w nietypowy sposób uczcił Święto Flagi. Aktor wrzucił na Instagram zdjęcie nagiej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że to jego żona.

Wiele osób widząc post, jaki Michał Żebrowski zamieścił na Instagramie 2. maja sądziło, że konto aktora zostało zhakowane. Albo że gwiazdor zaliczył wpadkę i tak naprawdę nie chciał zamieszczać nagiego zdjęcia kobiety, która do złudzenia przypomina jego żonę. Ale fotografia nie została usunięta i wdzięki modelki nadal można podziwiać. Czyżby aktor chciał się po prostu pochwalić swoją piękną żoną?

Wieszamy flagę. #majowka - podpisał zdjęcie.

Zdjęcie podzieliło internautów. Niektórzy sądzili, że Żebrowski przekroczył granice.

Ale to żona? Są jakieś granice chyba...
Dystans? Sorki, ale pokazują wszystko, więcej już chyba nie można... A później pretensje, że za nimi latają i robią zdjęcia.

Inni docenili piękno zdjęcia.

Po prostu wystarczy dystans, nie widzę w tym nic nieprzyzwoitego.
Ciekawe, co na to sąsiedzi. Niezłe widoki mają :).
To się nazywa mieć dystans...do wszystkiego. Słowa uznania dla żony. Pozytywnie zazdroszczę. A do mruczących, lepiej pokazać trochę gołego ciała, niż nagość (czyt. ubogość) umysłu.

Serio jest powód, by się oburzać? Skoro aktor zamieścił takie zdjęcie i  go nie usunął, to wnioskujemy, że zrobił to za przyzwoleniem bohaterki "skandalu". Zresztą potwierdza to post Aleksandry Żebrowskiej, która najwyraźniej śmieje się z całej sytuacji.

#majowka #freethenipple (ang. "uwolnić sutek")

Gdy jeden z internautów nawiązał do zdjęcia Żebrowskiego, Aleksandra skomentowała to jedynie roześmianymi emotikonami.

Instagram.com/olazebrowska/Instagram.com/olazebrowska/ Screen z Instagram.com/olazebrowska/

Instagram.com/olazebrowska/Instagram.com/olazebrowska/ Screen z Instagram.com/olazebrowska/

 Niestety poproszony o komentarz aktor, przeprosił i odłożył słuchawkę.

WJ

Więcej o:
Komentarze (85)
Myśleliśmy, że to wpadka, ale on naprawdę to zrobił. Michał Żebrowski wrzucił na Instagram zdjęcie nagiej kobiety. To jego żona?
Zaloguj się
 • Gość: ww

  Oceniono 16 razy 16

  Najpierw u Wojewódzkiego stwierdził, że teraz w kraju jest lepiej niż było, a widząc jego zszokowanie porobił trochę niby dwuznacznych min, co Kuba starał się wytłumaczyć, że pewnie musi tak mówić, bo na swój teatr dostaje kasę od Glińskiego po prostu elastyczny gość, umie sie dostosować - jak iznaje pytanie za niewygodne dla siebie, mówi, że na polityce sie nie zna, ale nie przeszadza mu to w stwierdzeniau, "że Rosja jest bardzo sprawnie zarządzana przez Putina."
  Teraz Żebrowski walczy żoninymi cyckami o zainteresowanie mediów, w końcu to też jego inwestycja. Jak jeszcze był singlem, to lubił głosić, ze kobieta ma siedziec w domu, podawać obiad i zajmować się mężem. Ma więc teraz to czego od kobiety oczekiwał....

 • Gość: jkj

  Oceniono 34 razy 12

  naczytał się bidaka o Wyspiańskim i zaczął grać aktora teatru ogromnego. naczytał się o Stachu przybyszewsim i teraz jak on żonę gawiedzi daje do pooglądania. A aktor beznadziejny jak wszystkie jego role.

 • ontos2

  Oceniono 10 razy 10

  No cóż, skoro brak innych atrybutów ......

 • 3-kuleczka

  Oceniono 36 razy 10

  Dlaczego minusujecie jak się komuś ta pani nie podoba?
  Prymitywna reakcja, czy każdy musi lubieć to co wy, i zupę i twarze?
  Według mnie końska duża szczęka nie jest ładna i na tle innych kobiet ta pani jest brzydka

 • Gość: KK

  Oceniono 40 razy 10

  Fajny aktor, fajna para! Pozdrawiam!

 • Gość: ona.,.,.,

  Oceniono 10 razy 8

  Czego to ludzie nie zrobią zeby zwrócić na siebie uwage, nawet godnosc własnejh zony poświeca

 • Gość: Edek

  Oceniono 10 razy 8

  Bardziej niesmaczbe obleśne jest zdjęcue tego pana. Zastanawiam się na kogo się kreuje...bo niestety wygląda tu 😱TRAGICZNIE. Może czas się ogarnąć i pigodzić z upływającym czasem. A cycki... jak cycki. Żona...normalba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX