Myśleliśmy, że to wpadka, ale on naprawdę to zrobił. Michał Żebrowski wrzucił na Instagram zdjęcie nagiej kobiety. To jego żona?

Michał Żebrowski w nietypowy sposób uczcił Święto Flagi. Aktor wrzucił na Instagram zdjęcie nagiej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że to jego żona.

Wiele osób widząc post, jaki Michał Żebrowski zamieścił na Instagramie 2. maja sądziło, że konto aktora zostało zhakowane. Albo że gwiazdor zaliczył wpadkę i tak naprawdę nie chciał zamieszczać nagiego zdjęcia kobiety, która do złudzenia przypomina jego żonę. Ale fotografia nie została usunięta i wdzięki modelki nadal można podziwiać. Czyżby aktor chciał się po prostu pochwalić swoją piękną żoną?

Wieszamy flagę. #majowka - podpisał zdjęcie.
 

Zdjęcie podzieliło internautów. Niektórzy sądzili, że Żebrowski przekroczył granice.

Ale to żona? Są jakieś granice chyba...
Dystans? Sorki, ale pokazują wszystko, więcej już chyba nie można... A później pretensje, że za nimi latają i robią zdjęcia.

Inni docenili piękno zdjęcia.

Po prostu wystarczy dystans, nie widzę w tym nic nieprzyzwoitego.
Ciekawe, co na to sąsiedzi. Niezłe widoki mają :).
To się nazywa mieć dystans...do wszystkiego. Słowa uznania dla żony. Pozytywnie zazdroszczę. A do mruczących, lepiej pokazać trochę gołego ciała, niż nagość (czyt. ubogość) umysłu.

Serio jest powód, by się oburzać? Skoro aktor zamieścił takie zdjęcie i  go nie usunął, to wnioskujemy, że zrobił to za przyzwoleniem bohaterki "skandalu". Zresztą potwierdza to post Aleksandry Żebrowskiej, która najwyraźniej śmieje się z całej sytuacji.

#majowka #freethenipple (ang. "uwolnić sutek")
 

Gdy jeden z internautów nawiązał do zdjęcia Żebrowskiego, Aleksandra skomentowała to jedynie roześmianymi emotikonami.

Instagram.com/olazebrowska/Instagram.com/olazebrowska/ Screen z Instagram.com/olazebrowska/

Instagram.com/olazebrowska/Instagram.com/olazebrowska/ Screen z Instagram.com/olazebrowska/

 Niestety poproszony o komentarz aktor, przeprosił i odłożył słuchawkę.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.