Magda Mielcarz nago na Instagramie (jeśli nie liczyć kokardki w TYM miejscu). Ironicznie komentuje Ola Kwaśniewska

Magda Mielcarz z pewnością nie odstawałaby od reszty gwiazd na gali MET. Jej interpretacja stroju na najważniejszy modowy event przysporzyłaby jej z pewnością wielu fanów.

Magdalena Mielcarz już nieraz pokazała, że zarówno do siebie jak i swojego środowiska ma dystans. Tym razem modelka zażartowała z odważnie eksponujących ciało tegorocznych kreacji na gali MET i na Instagramie zamieściła swoją "stylizację". Na zdjęciu jest naga, piersi zasłania jedynie zielona wstążka

 

Gala MET (coroczny bal Instytutu Kostiumografii i Mody The Metropolitan Museum of Art) uchodzi za najważniejsze modowe wydarzenie na świecie. To tam obserwujemy finezyjną modę przez duże "M", choć nierzadko jest ona nieco zbyt wyszukana dla przeciętnego śmiertelnika (Zobacz:Myśleliśmy, że to Rihanna wyglądała najgorzej, ale wtedy zobaczyliśmy JĄ).

Od kilku lat niestety mamy wrażenie, że w wielu przypadkach wcale nie chodzi o sztukę, lecz jedynie kontrowersje i poklask. Stąd wysyp kreacji, które praktycznie nie zakrywają ciała. Coś nam się wydaje, że na tle innych gwiazd "kreacja" Mielcarz nie wyróżniłaby się z tłumu. Zresztą nie tylko nam. Podobne spostrzeżenia mają też fani modelki, w tym Ola Kwaśniewska:

W przyszłym roku będą królować stroje typu trzy fikuśne sznurówki albo pięć cekinów - skomentowała Ola Kwaśniewska.

ZI