MET Gala 2017. Myśleliśmy, że to Rihanna wyglądała najgorzej, ale wtedy zobaczyliśmy JĄ. Tak okropnie ubranej gwiazdy nie widzieliśmy już dawno!

MET Gala 2017. Rihanna i Katy Perry w kategorii "najgorzej ubranych gwiazd" zdeklasowały konkurencję. Ich kreacje jeszcze długo będą nam się śnić po nocach. W koszmarach oczywiście.

Może nie powinniśmy być zaskoczeni, w końcu Rihanna i Katy Perry słyną z tego, że modowe konwenanse mają gdzieś, a jedyną stosowaną przez nie zasadą jest brak zasad. Na tegorocznej MET Gali obie "zaszalały" i trudno nam się zdecydować, która wyglądała gorzej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Katy Perry w ekscentrycznej kreacji Johna Galliano uszytej z wielu warstw szyfonu i koronek przypominała krwawą pannę młodą rodem z koszmarów. Czerwony welon przypięty metalowymi "czujkami" (?!?!) był już szczytem kuriozum.

A Rihanna? Cóż, jej chyba musimy wybaczyć, bowiem awangardowa, przestrzenna kreacja, w której się zaprezentowała została zaprojektowana przez Rei Kawakubo, a to właśnie tej japońskiej projektantce była w tym roku poświęcona MET Gala.

WJ

Kto wyglądał gorzej na MET Gala 2017?