MET Gala 2017. Myśleliśmy, że to Rihanna wyglądała najgorzej, ale wtedy zobaczyliśmy JĄ. Tak okropnie ubranej gwiazdy nie widzieliśmy już dawno!

MET Gala 2017. Rihanna i Katy Perry w kategorii "najgorzej ubranych gwiazd" zdeklasowały konkurencję. Ich kreacje jeszcze długo będą nam się śnić po nocach. W koszmarach oczywiście.

Może nie powinniśmy być zaskoczeni, w końcu Rihanna i Katy Perry słyną z tego, że modowe konwenanse mają gdzieś, a jedyną stosowaną przez nie zasadą jest brak zasad. Na tegorocznej MET Gali obie "zaszalały" i trudno nam się zdecydować, która wyglądała gorzej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Katy Perry w ekscentrycznej kreacji Johna Galliano uszytej z wielu warstw szyfonu i koronek przypominała krwawą pannę młodą rodem z koszmarów. Czerwony welon przypięty metalowymi "czujkami" (?!?!) był już szczytem kuriozum.

A Rihanna? Cóż, jej chyba musimy wybaczyć, bowiem awangardowa, przestrzenna kreacja, w której się zaprezentowała została zaprojektowana przez Rei Kawakubo, a to właśnie tej japońskiej projektantce była w tym roku poświęcona MET Gala.

WJ

Kto wyglądał gorzej na MET Gala 2017?
Więcej o:
Komentarze (7)
MET Gala 2017. Myśleliśmy, że to Rihanna wyglądała najgorzej, ale wtedy zobaczyliśmy JĄ. Tak okropnie ubranej gwiazdy nie widzieliśmy już dawno!
Zaloguj się
 • minkat

  Oceniono 29 razy 25

  to jest Met Gala (nie MET bo to od Metropolitan w "Metropolitan Museum of Art's Costume Institute"), a nie Oscary. to jedyny czerwony dywan, na ktorym nie obowiazuja reguly czerwonego dywanu, a ubrac powinno sie "pod temat" wystawy z okazji ktorej organizowana jest ta gala i Kathy Perry doskonale wstrzelila sie w temat:

  w tym roku wystawa poswiecona jest awangardowej japonskiej projektantce Rei Kawakubo i jej marce Comme des Garcons. Rei Kawakubo to Rei Kawakubo, prosze sobie poguglac jakie ona szyje ubrania.

  Rihanna i jej zolta sukienka doskonale za to pasowaly do tematu " China: Through the Looking Glass"

  poza tym ciolki Galliano pisze sie z jednym n i dwoma L

 • Gość: Zdegustowana

  Oceniono 10 razy 2

  Nie wiem co gorsze jak się rozbieraja czy jak się ubierają 😲

 • Gość: m

  Oceniono 1 raz 1

  Plotek chyba za bardzo nie ogarnia o co chodzi na MET Gali, ale jakoś mnie to nie dziwi.

 • Gość: gjb

  Oceniono 3 razy 1

  Z katy dzieje sie cos niedobrego chyba

 • Gość: Aggg

  Oceniono 1 raz 1

  tja... plotek nie bardzo zna się na modzie, wiec może nie warto komentować, co?

 • Gość: Bon Apéttit

  Oceniono 2 razy 0

  O to chodzi, że Katy i Rihanna jako jedyne wpasowały się w temat Gali. Zagraniczne media zachwycają się ich kreacjami, bo w przeciwieństwie do was, znają ideę Met Gali. No, ale cóż. Kolejnym żałosnym artykułem pokazaliście swój, jakże niski, poziom.

 • Gość: rurku

  Oceniono 2 razy 0

  One osiągnęły już wszystko, więc mogą ubierać się, jak im się żywnie podoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX