Korwin Piotrowska skrytykowała Muchę. "Fejm dowalony". Ta odpowiada i nie przebiera w słowach: Dla fejmu to ja robię sobie...

Anna Mucha pokazała na Instagramie zdjęcie z "minuty ciszy" ku czci Witolda Pyrkosza. Fotografię w ostrych słowach skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. Jak Mucha zareagowała na krytykę?

Anna Mucha wywołała prawdziwy skandal, publikując na Instagramie czarno-białe zdjęcie z "minuty ciszy" ku pamięci Witolda Pyrkosza.

#moment #uchwyconywkadrze #minutaciszy #naplanie #WitoldPyrkosz R.I.P.

Aktorka za ten wpis oberwała nie tylko od fanów. Nie przebierając w słowach skrytykowała ją także Karolina Korwin Piotrowska

Ich nie trzeba wykańczać, ośmieszać, wyśmiewać, już nie trzeba, bo widowiskowe samobójstwa popełniają i wykańczają się do spodu sami. #zrobtosam #zosiasamosia #wykonczsiesam #fejmdowalony #smuteczek #mozdzek - skomentowała zdjęcie Muchy Korwin-Piotrowska.

Co gwiazda "M jak miłość" sądzi o tej krytyce? W rozmowie z Plotkiem skomentowała całą tę sytuację. 

Bardzo dziękuję tym, którzy wierzą w dobre intencje i zobaczyli w tym zachowanym kadrze "coś więcej", moje intencje i potrzebę z jaką zrobiłam i umieściłam to zdjęcie. A dla fejmu robię sobie zdjęcia biustu, bo one się lepiej klikają - powiedziała Mucha.

Co jeszcze powiedziała nam aktorka? Więcej zobaczycie w wideo.

MM

Więcej o:
Komentarze (7)
Korwin Piotrowska skrytykowała Muchę. "Fejm dowalony". Ta odpowiada i nie przebiera w słowach: Dla fejmu to ja robię sobie...
Zaloguj się
 • Gość: xxx-

  Oceniono 15 razy 13

  Ciszej nad tą trumną ,durne jazgotliwe babska..

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Korwinpiotrowska ma zawsze najwiecej do powiedzenia na kazdy temat. Rent-a-gob bez jakichkolwiek zainteresowan. Probuje byc aktualna przez plucie jadem. Zapraszam na terapie, dopoki da sie to jeszcze leczyc bez srodkow farmaceutycznych.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawsze od tych "dyskusji" są chociażby zapasy w góffnie.

 • Gość: Kania

  Oceniono 3 razy -1

  Mucha niestety wybronić się nie umiała w tej wypowiedzi .......

 • longmanus1

  Oceniono 2 razy -2

  Ania, jesteś D.O.S.K.O.N.A.Ł.A., brawo, touche!, oraz wszystkie inne przymiotniki i określenia, na ten komentarz, kocham <3 :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX