Korwin Piotrowska skrytykowała Muchę. "Fejm dowalony". Ta odpowiada i nie przebiera w słowach: Dla fejmu to ja robię sobie...

Anna Mucha pokazała na Instagramie zdjęcie z "minuty ciszy" ku czci Witolda Pyrkosza. Fotografię w ostrych słowach skomentowała Karolina Korwin Piotrowska. Jak Mucha zareagowała na krytykę?

Anna Mucha wywołała prawdziwy skandal, publikując na Instagramie czarno-białe zdjęcie z "minuty ciszy" ku pamięci Witolda Pyrkosza.

#moment #uchwyconywkadrze #minutaciszy #naplanie #WitoldPyrkosz R.I.P.
 

Aktorka za ten wpis oberwała nie tylko od fanów. Nie przebierając w słowach skrytykowała ją także Karolina Korwin Piotrowska

Ich nie trzeba wykańczać, ośmieszać, wyśmiewać, już nie trzeba, bo widowiskowe samobójstwa popełniają i wykańczają się do spodu sami. #zrobtosam #zosiasamosia #wykonczsiesam #fejmdowalony #smuteczek #mozdzek - skomentowała zdjęcie Muchy Korwin-Piotrowska.

Co gwiazda "M jak miłość" sądzi o tej krytyce? W rozmowie z Plotkiem skomentowała całą tę sytuację. 

Bardzo dziękuję tym, którzy wierzą w dobre intencje i zobaczyli w tym zachowanym kadrze "coś więcej", moje intencje i potrzebę z jaką zrobiłam i umieściłam to zdjęcie. A dla fejmu robię sobie zdjęcia biustu, bo one się lepiej klikają - powiedziała Mucha.

Co jeszcze powiedziała nam aktorka? Więcej zobaczycie w wideo.

MM

Więcej o: