Anna Lewandowska urodzi wkrótce! Gdzie i kiedy? Nowe informacje

Poród Anny Lewandowskiej tuż tuż! Jak donosi "SuperExpress", Ania urodzi w Monachium, gdzie na stałe zamierzają osiedlić się z Robertem.

Anna i Robert Lewandowscy lada moment po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para bardzo skrupulatnie chroni swoją prywatność. Zwykle niechętnie udzielają w mediach wywiadów na temat narodzin swojej pociechy. Jednak sami możemy co nieco wywnioskować.

Kiedy Anna Lewandowska urodzi? To był dokładnie 6. grudnia, kiedy Robert Lewandowski po meczu Bayernu z Atletico poinformował nas, że jego żona jest w piątym miesiącu ciąży. Od tamtej pory minęły już ponad cztery miesiące, a więc poród naprawdę tuż tuż! Rozwiązanie ciąży przewidywane jest na koniec kwietnia.

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat narodzin polskiego "royal baby". Jak donosi "SuperExpress", Ania urodzi w Monachium. To właśnie tam Lewandowscy zamierzają zamieszkać z dzieckiem na stałe. Robert gra w klubie Bayern Monachium i podobno na razie nie zamierza zmieniać drużyny.

Niestety, Lewandowscy do tej pory nie zdradzili płci swojego potomka. Początkowo fani spekulowali, że będzie to dziewczynka. Jednak kolory wyprawki, którą Ania publikuje na Instagramie wskazują, że będzie to chłopiec.

 A wy jak obstawiacie, będzie chłopiec czy dziewczynka?

Ewa Chodakowska jest zazdrosna o sukces Anny Lewandowskiej? Dziennikarz spytał wprost i... Teraz wszystko jasne

MM

Więcej o: