Klaudia Halejcio wypina pupę w obcisłych jeansach. Fanka: Strasznie niesymetryczna. Doczekała się odpowiedzi

Klaudia Halejcio ma świetną sylwetkę, którą lubi eksponować na Instagramie. Tym razem zdjęcie nie wszystkim się spodobało.

Jeśli wierzyć plotkom, Klaudia Halejcio w "obsesyjnym dbaniu o formę" pokłada nadzieje na szybkie znalezienie następcy Tomasza Barańskiego. Swoje wdzięki prezentuje często na Instagramie. Tym razem zamieściła tam zdjęcie w pozie od tyłu, która miała wyeksponować jej pośladki. 

Wśród komentarzy przeważały komplementy pod adresem pośladków aktorki, ale jednej fance zdjęcie się nie spodobało.

Strasznie jesteś niesymetryczna - napisała internautka. 

Klaudia nie mogła zostawić takiego komentarza bez odpowiedzi. Mamy teorię, że źle zrozumiała komentarz fanki i myślała, że chodzi o słowo "sympatyczna". Albo uznała, że nie można stwierdzać takich rzeczy nie widzą jej "na żywo".

Tak? A miałyśmy okazję się poznać? - napisała. 

Fanka szła w zaparte. 

Ze zdjęć tak wnioskuje. Nie zhejtowalam nikogo, tylko wyraziłam swoje zdanie, po prostu ma niewymiarową figurę na zdjęciach, być może ktoś inny tego nie widzi lub widzi inaczej - twierdziła.

A jak Wam podobają się pośladki Klaudii?

Tomasz BarańskiTomasz Barański WBF/MAREK KUDELSKI

 EK

Klaudia Halejcio o rozstaniu z Barańskim. "Zmiany zawsze przynoszą coś dobrego". Mina zdradza więcej

Więcej o:
Komentarze (23)
Klaudia Halejcio wypina pupę w obcisłych jeansach. Fanka: Strasznie niesymetryczna. Doczekała się odpowiedzi
Zaloguj się
 • Gość: handlarz pierzem i psim łajnem

  Oceniono 16 razy 14

  nauczcie się w końcu gimbusy, że "fan" to jest wielbiciel, zazwyczaj bezkrytyczny, a nie osoba, która miała okazję coś skomentować i to raczej negatywnie. taka osoba nie jest fanem. to że ją śledzi na insta, lub trafiła tam choćby przypadkiem, nie czyni z niej jeszcze fana. nauczcie się w końcu i raz na zawsze. bo jeśli robisz to z niewiedzy, to się DOUCZ, a jak z premedytacją to nie licz na to, naiwny gimbusie, że ci się uda zmienić zasady języka polskiego. Fan to wielbiciel, oddany. nie zmienisz tego choćbyś chciał.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 12 razy 8

  Klaudia w czerni, obok Klaudia wypina pupe, idżcie gimbusy i obszczymurki sobie zrobić dobrze i przestańcie nas uszczęśliwiać zdjeciami chudych głupich dziewuch

 • Gość: xdcs

  Oceniono 7 razy 7

  Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć jaki jest cel robienia sobie samojebek?

 • johram

  Oceniono 16 razy 4

  Europa się wali,Turasy szykują się do sułtanatu,Ziobro łąmie prawo,Flota USA przy Korei a najwazniejszym tematem dnia w Święta jest tyłek panny znanej z niczego i jej pyskówka na insta

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Myślę, że dość sporo babek chciałoby mieć taką asymetryczną figurę.

 • Gość: -ja-

  Oceniono 1 raz 1

  faktycznie, ostatnio mocno epatuje takimi fotkami. Ze zgrabna i ladna, trudno zaprzeczyc, ale nadmiar tych fotek świadczy o jakiejś desperacji....Czy naprawde musi innym dookola to udowadniać?

 • Gość: Arabski Szejk

  Oceniono 7 razy 1

  Luźna jest po Baranie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX