Jessica Mercedes zaprojektowała kostiumy kąpielowe. Pokazuje je NA SOBIE. Fani podzieleni. "Mega sexy" vs. "Wulgarnie". Spójrzcie, jak wygląda jej pupa!

Jessica Mercedes wybrała się do Meksyku, gdzie ogłosiła fanom dobrą nowinę. Zaprojektowała własną linię kostiumów kąpielowych! Jej figurę stroje podkreśliły idealnie.

Jessica Mercedes ostatnio sporo pracowała nad sylwetką. Ćwiczyła m.in. z Ewą Chodakowską, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Blogerka może się teraz pochwalić idealną figurą. Wcale nie przesadzamy!

Na zdjęciach z Meksyku możemy podziwiać nową figurę Jess. Spójrzcie na zdjęcie, na którym widać, jak celebrytka leży bokiem. Jej pupa naprawdę robi wrażenie. 

 
Co za figura Jess - pisali fani.
Ale pupa!
Piękne nogi.

Ok, figura figurą, ale zdjęcie pokazuje kostium kąpielowy, który Mercedes zaprojektowała sama. Ogłosiła właśnie, że rusza z własną linią "Moiess Swim". Fasony? Pokazuje na swoim Instagramie. I jak się okazało jeden z nich podzielił fanów.

Chodzi o jednoczęściowy strój, który odsłania sporą część piersi. Jessica zapewniła internautów, że kostiumy są zaprojektowane tak, by idealnie podkreślić figurę. Dlatego ona wybrała odsłaniający piersi, a zasłaniający "jej boczki". Ale fani nie byli przekonani, czy strój nie jest jednak zbyt śmiały.

 
Spodziewałam się czegoś z klasą, fajnego, dla normalnych dziewczyn - komentowały internautki.
Cycki na wierzchu, pogratulować pomysłu. Zapewne długo się nad nim trudziłaś...
Twój nowy projekt jest wulgarny.

Niektórzy byli zachwyceni:

Wow, sexy diabelsko!
Najlepsza motywacja do ćwiczeń.

Ceny kostiumów na razie nie są znane, Jessica ma podać tę informację już wkrótce. Czekacie na premierę jej linii?

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.