Halle Berry zaciekle walczyła o prywatność swoich dzieci. Teraz sama pokazała zdjęcie 3-letniego syna

Halle Berry kilka lat temu walczyła w sądzie o ochronę wizerunku dzieci znanych osób. Teraz sama pokazała na Instagramie swojego 3-letniego syna, Maceo.

Halle Berry to jedna z najbardziej znanych i lubianych amerykańskich aktorek. Gwiazda oprócz sukcesów w pracy, może pochwalić się też szczęściem w życiu prywatnym. Halle to szczęśliwa mama dwójki dzieci, 9-letniej córki Nahli i 3-letniego syna Maceo.

Aktorka bardzo chroni ich prywatność. Cztery lata temu Berry wraz z Jennifer Garner wywalczyły uchwalenie nowego zapisu w ustawie, dzięki któremu prawo względem fotoreporterów jest bardziej rygorystyczne. Berry wyznała wtedy, że jej córka Nahla przez natarczywość paparazzi bała się chodzić do szkoły. 

Nahla boi się chodzić do szkoły, bo tam czatuje na nią "tych" 20 mężczyzn. Jestem mamą, która po prostu próbuje chronić swoje dzieci - mówiła. 

Teraz zauważamy pewną niekonsekwencję w działaniach Halle. Kilka dni temu gwiazda sama zamieściła w sieci zdjęcie swojej pociechy, 3-letniego Maceo w piżamie. Mimo że na fotografii nie widać jego twarzy, to biorąc pod uwagę jej wcześniejszą walkę z mediami, nie jest to dla nas logiczne.

A Wy co o tym myślicie?

 

MM

Zobacz wideo