Natalie Portman urodziła miesiąc temu. To jej pierwsze zdjęcia z DZIECKIEM! Jedna rzecz może niepokoić

Natalie Portman urodziła swoje drugie dziecko pod koniec lutego. Aktorka opiekuje się teraz małą Amalią. Zobaczcie, jak wyglądała, kiedy razem z nią wybrała się na spacer.

Natalie Portman wybrała się na spacer w sportowym stroju. Luźne dresy, adidasy i koszulka, która lata świetności ma już za sobą - taki zestaw zna chyba każda młoda mama. Aktorka zdecydowała się na modny ostatnio sposób noszenia dziecka - mała Amalia została "przymocowana" do mamy za pomocą chusty. 

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA

Dziewczynka jest jeszcze maleńka (ma niewiele ponad miesiąc), a jedyne co wystawało spoza chusty to jej stópka. Ten sposób noszenia dzieci jest ostatnio popularny, ale ma też sporo przeciwników. Uważają oni m.in. że chusta może powodować wady postawy u dziecka, słaby dopływ powietrza czy też zwyczajnie powodować niebezpieczeństwo, jeżeli nie jest dobrze zawiązana. Mimo to zwolenników tego sposobu noszenia dzieci wciąż przybywa.

Natalie Portman odwiedziła Kraków na zaproszenie polskiego filmowca. "Jest mi bardzo bliski". Najbardziej spodobały się jej...

JM