Emily Ratajkowski jest przepiękna i zapewnia, że to dzieło natury. Na pewno? Z tego zdjęcia trudno będzie jej się wytłumaczyć

Emily Ratajkowski to jedna z najpiękniejszych i najseksowniejszych modelek. Choć zapewnia, że jej uroda jest wyłącznie zasługą genów, nowe zdjęcie może temu przeczyć.

Emily Ratajkowski już nie raz zarzucano, że urodę zawdzięcza nie genom, ale dłoni chirurga. Modelka znalazła świetny sposób na obronę przed hejterami, wielokrotnie publikując zdjęcia z dzieciństwa i wczesnej młodości. Mają stanowić niezbity dowód na to, że sporych rozmiarów piersi i usta modelki stanowią dzieło natury.

Dla tych wszystkich wrednych, które twierdzą, że powiększyłam piersi: oto moje zdjęcie, gdy miałam 14 lat - napisała już w 2013 r. na Twitterze.

Na najnowszym zdjęciu udostępnionym przez modelkę uwagę zwraca jednak inny element wyglądu. Chcąc udowodnić, że restrykcyjne diety są jej obce, Emily pozuje z hamburgerem i piwem, robiąc przy tym "zabawną minę". Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że jej twarz wygląda wyjątkowo... DZIWNIE. U każdej osoby jakikolwiek grymas wywołuje choćby minimalne zmarszczenie czoła, ale u Emily jest ono idealnie gładkie. Też to widzicie?

 

Mamy nadzieję, że to jednak kwestia instagramowego filtru, bo "zamrażanie" czoła botoksem w wieku 26 lat nie rokuje dobrze na przyszłość.

Zobacz wideo

WJ