Maja Bohosiewicz z synem nad polskim morzem. Internautki szybko znalazły powód do "niepokoju". "Zaraz cię baby zjedzą"

Maja Bohosiewicz podzieliła się na Instagramie wypadem nad polskie morze, na który zabrała syna. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja na temat konieczności noszenia przez dzieci czapek.

Maja Bohosiewicz nie ukrywa, że od kiedy została mamą, macierzyństwo ją bardzo pochłonęło. Aktorka praktycznie cały swój czas poświęca na wychowanie syna, który jest jej oczkiem w głowie. Najlepszym tego dowodem są jego zdjęcia, które Bohosiewicz regularnie zamieszcza na swoim Instagramie. Tym razem gwiazda zabrała syna nad polskie morze. Choć widok był naprawdę uroczy, internautów najbardziej zaintersowała czapka, a raczej jej brak na głowie małego.

Nie przesadzam, ale jest ze 20C! Polskie morze, słońce, coś wspaniałego!
 

Na reakcję fanek nie trzeba było długo czekać. Jedna z nich trafnie zauważyła, że zaraz rozpocznie się dyskusja o czapkę.

Brak czapki, baby zjedzą.
A gdzie dziecko ma czapkę ja sie pytam?!
A ja jak widzę dzieci w bluzach i czapkach to mi ich szkoda...
Nie tylko mój mały dziś bez czapki, uff.
Mnie dziś Pani w parku zapytała (patrząc na mojego syna bez czapki i kurtki), czy ma zdjąć czapkę swoje wnuczce, bo ona to już sama nie wie... kurcze ludzie jest ponad 20 stopni, Ok nieco wieje, ale nic się tym dzieciom nie stanie, po co je przegrzewać???

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

AW

Zobacz wideo
Więcej o: