Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Jej taniec z Cordenem jest SUPER, ale nie wszyscy są zadowoleni. "Mel jest wściekła na Victorię"

Mel B jest wściekła na Victorię Beckham za występ w show "Carpool Karaoke". Gwiazda zarzuca jej, że próbuje wykorzystać dawną sławę Spice Girls do promocji własnej marki.

Victoria Beckham w środę podzieliła się nagraniami zza kulis do popularnego show  "Carpool Karaoke". Posh tańczy na nich z Jamesem Cordenem, świetnie się bawi i oczywiście śpiewa. I choć fani już teraz są jej występem zachwyceni i nie mogą doczekać się emisji odcinka, jest jedna osoba, która ma na ten temat zupełnie inne zdanie. Mowa o dawnej koleżance z zespołu, Mel B, która wściekła się na Beckham i zarzuca jej wykorzystywanie powiązań ze Spice Girls do promocji własnej marki modowej. Takie rewelacje podały właśnie zagraniczne media.

Mel jest wściekła na Victorię, że nagle bez uprzedzenia korzysta z dawnej sławy i dorobku Spice Girls, gdy jeszcze kilka lat wcześniej zupełnie dystansowała się od zespołu - zdradza źródło "The Sun".

Powód jest jeszcze jeden. Kilka lat temu, gdy dziewczyny z zespołu planowały zorganizować trasę koncertowa, Beckham jednoznacznie odmówiła, tłumacząc się, że skupia się tylko i wyłącznie na projektowaniu ubrań.

Mel bardzo zależało na zorganizowaniu trasy koncertowej Spice Girl, ale Posh odmówiła, więc nie było innego wyjścia, jak wycofać się z tego pomysłu - czytamy na www.dailyrecord.uk.

Ponadto Beckham użyła właśnie jednego z przebojów Spice Girl "Spice Up Your Life" w reklamie, promującej jej najnowszą współpracę z US Target. To także miało rozzłościć dawną koleżankę z zespołu.

Victoria korzysta z muzyki Spice Girls do rozwoju własnego profilu. Mel uważa, że to nie fair - podaje tabloid.

Ciekawe, co na te rewelacje Victoria?

AW