Dominika Ostałowska ma nową dietę. Produkcja "M jak miłość" kazała jej schudnąć? Komentarz aktorki nie pozostawia złudzeń

Dominika Ostałowska była nakłaniana do zrzucenia nadwagi? Aktorka odnosi się do tych plotek.

Dominika Ostałowska w serialu "M jak miłość" gra postać Marty Mostowiak. Czy producenci serialu nakazali jej schudnąć? Aktorka, która od dawna zmaga się z nadwagą, odniosła się do tych plotek w rozmowie z serwisem Fakt24.pl.

Plotka to bardzo dobre określenie tej informacji. Produkcja serialu ma inne obowiązki niż ingerowanie w posiłki aktorów. Nikt nikomu w talerz nie zagląda, chociaż przyznam, że mnie niejedna osoba mogłaby teraz zazdrościć zaglądając do moich - powiedziała.

Niemniej Ostałowska faktycznie postanowiła schudnąć i zastosowała modną pośród celebrytów dietę pudełkową. Aktorka każdego dnia pochłania zawartość pięciu pudełek, jakie co rano znajduje przed domem i - jak twierdzi - odżywia się nie tylko smacznie, ale i zdrowo. Przy okazji przyznała, że jej nadwaga nie wynikała z nadmiernego objadania się.

Całymi dniami potrafiłam nic nie jeść, co spowodowało drastyczne obniżenie poziomu mojego metabolizmu do tak niskiego, że po całym dniu głodówki zjedzenie wieczorem czegokolwiek powodowało stopniowy przyrost kilogramów. Z początku sama tego nie dostrzegałam i myślałam, że nadal jem po prostu za dużo. Dopiero konsultacja z psychodietetykiem wyjaśniła mi, co robię niewłaściwie i jak temu zaradzić. Teraz jem nieporównywalnie więcej niż przedtem, a ubrania do niedawna dobre robią się zbyt duże. To jest najprzyjemniejsze odchudzanie, jakie mogę sobie wyobrazić - mówiła.

Nowa dieta zaczęła przynosić efekty. Jak twierdzi aktorka w rozmowie z "Super Expressem", nadwaga znika.

Czuję się lżejsza i mam więcej energii do życia i do pracy, poprawił mi się wygląd skóry oraz metabolizm. Koledzy z teatru zauważyli, że zaczęłam tracić kilogramy. Z dnia na dzień jest coraz lepiej.

Ostałowska odbiła partnera Sydor. "Wiedziała, że mamy dziecko i planujemy ślub." Nie chce wspólnych scen w serialu? Jest komentarz

JZ

Więcej o:
Copyright © Agora SA