Przeszła metamorfozę w programie Mai Sablewskiej. Jak dziś wygląda jej życie? "Zmiany o 180 stopni"

Nasz artykuł o nieudanych metamorfozach w programie "Sablewskiej sposób na modę" wywołał duży odzew. Wśród komentujących znalazła się m.in. jedna z uczestniczek show. Jak metamorfoza pod okiem znanej stylistki wpłynęła na jej życie?

Dorota Wróblewska skrytykowała ostatnio jedną z metamorfoz przeprowadzonych w programie "Sablewskiej sposób na modę". Okazało się, że to nie jest jedyna wpadka znanej stylistki. Takich nieudanych metamorfoz autorstwa Mai Sablewskiej było więcej, a wszystkie zebraliśmy w tej galerii. Okazuje się jednak, że dużo bardziej pozytywna przemiana odbywa się w głowie niż w szafie. Dowodzi tego wypowiedź jednej z uczestniczek show, będąca odpowiedzią na nasz artykuł:

Nie wiem jak inne uczestniczki. Mogę wypowiedzieć się tylko w swoim imieniu. Minął rok od mojej przygody z programem. Jestem silniejsza, idę przez świat z podniesioną głową. Przewróciłam swoje życie o 180 stopni, a wszystko dzięki Mai i ludziom, którzy opiekowali się mną przy tym programie. I nie jest to zasługa jednej sukienki, którą miałam w finale ( notabene osobiście mi się podobała), ale tego co wydarzyło się w mojej głowie. I to jest dla mnie najważniejsze - tego mi nikt nie zabierze.

Metamorfozę uczestniczki zobaczycie TUTAJ>>>>>>>>

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.