Gwyneth Paltrow zadziwiała wpisami na blogu. Teraz jest o... seksie analnym. Zamieszcza SPORO porad

Gwyneth Paltrow znowu w formie. Jej porady dotyczące seksu analnego cytują wszyscy.

Gwyneth Paltrow co jakiś czas zadziwia świat tym, co zamieszcza na swoim blogu. Większość wpisów dotyczy szeroko pojętego lifestylu, ale czasami trafiają się absolutne "perełki". Właśnie zamieściła tam poradnik dotyczący seksu analnego. Tekst jest zapisem rozmowy ze znanym także w Polsce ekspertem seksualnym, Paulem Joannidesem.

Jeżeli to was kręci, nie jesteście sami - czytamy.

Czego zatem mogą się dowiedzieć z tekstu ci, których wspomniana tematyka "kręci"? Przede wszystkim tego, jak dopasować seks analny do realnych możliwości i oczekiwań pary.

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie kobieta lub mężczyzna muszą zrobić, jeżeli chcą uzyskać satysfakcję z seksu analnego, to nauczyć mięśnie zwieracza, żeby były na tyle swobodne, żeby penis bez problemu mógł przejść przez wrota. To wymaga sporo praktyki.
W odróżnieniu od pochwy, odbyt nie zapewnia nawilżenia. W dodatku, jeżeli zwieracze mają być swobodne, a kąt właściwy, to żeby zbytnio nie uciskać ścianek odbytnicy, należy użyć lubrykantu.
Nie uprawiaj seksu analnego, jeżeli jesteś pijany lub naćpany.

Co jeszcze?

Ból jest ważnym sygnałem, że doszło do uszkodzenia skóry. Należy to uwzględnić, a nawet zaprzestać działania. Jeżeli odczuwasz ból, spróbuj zastąpić penisa palcem.

Uważacie te porady za przydatne?

Swoją drogą, to nie pierwszy raz, kiedy Paltrow zadziwia świat publikowanymi na swoim blogu treściami. Aktorka, ale też i odważna blogerka, polecała już tam saunę dla pochwy, sikanie pod prysznicem (w specjalny sposób), leczenie grypy sauną, a także rekomendowała dziwaczne prezenty na Święta. Sporo jej porad skrytykowali specjaliści. Tym razem, bezpiecznie dla siebie, sama zaprosiła specjalistę.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.