Marcin Prokop "każdą wpadkę potrafi obrócić w żart". Dowód? To wideo podbija sieć!

Marcin Prokop to ulubiony prezenter widzów TVN-u. Ktoś ma jakieś wątpliwości? Znaczy, że jeszcze nie widział TEGO wideo.

Marcin Prokop i Dorota Wellman to zdecydowanie najzabawniejszy duet z gospodarzy "Dzień dobry TVN". Oboje mają cudowne poczucie humoru, ale jednak król wpadek w telewizji na żywo jest tylko jeden. TVN wrzuciło na Facebooka kompilację najzabawniejszych momentów z udziałem Prokopa.

Mistrz ciętej riposty, który każdą wpadkę potrafi obrócić w dobry żart - głosi podpis pod filmem.

Fani zakochali się w tym wideo, o czym świadczą nie tylko pozytywne komentarze, ale też liczby. Materiał ma 870 tys. emisji, 1584 ponownych udostępnień i 23 tysiące polubień (stan na sobotę około godz. 13.30).

Najlepszy duet ever, nikogo innego się tak dobrze i chętnie nie ogląda - napisała pod wideo fanka.
Kocham ich. Jak oglądam "Dzień Dobry TVN" i prowadzi Dorota z Marcinem to od razu humor mi się poprawia :). Najlepszy prowadzący duet w całej telewizji - pisze inna.
Za**bisty człowiek z mega dystansem do wszystkiego i wszystkich hihi. Akcja ze spodniami najlepsza - czytamy inny komentarz.

Akcja ze spodniami? Fakt, to już wpadka, której można nadać miano "kultowej". A Wy macie jakieś swoje ulubiony momenty z Prokopem w roli głównej? My chyba stawiamy na tę, która nie pojawiła się kompilacji TVN z Jessicą Chastain:

Jessica Chastain - specjalistka od trudnych ról z wizytą w Polsce. Co zaśpiewał dla niej Marcin Prokop?

lub tę:

Dorota Wellman i Marcin Prokop w ciuchach... Michała Piróga. "Wyglądasz jak Lewandowski po kontuzji". A ona na to...

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.