Radek Pestka nigdy nie mówił otwarcie o swojej orientacji seksualnej. Media obiegło jego zdjęcie z chłopakiem. Komentuje

Spekulacje na temat orientacji seksualnej Radka Pestki pojawiały się już w czasie jego występu w "Top Model". Bloger oficjalnie przyznał, że jest gejem.

Radek Pestka wygrał 5. edycję "Top Model", jednak po programie znacznie częściej mówi się o nim w kontekście jego życia prywatnego czy skandali niż kolejnych sesji zdjęciowych. Podobnie jest i tym razem. Model bawił się ostatnio w jednym z warszawskich klubów na urodzinach kolegi. Na imprezie zaprzyjaźniony fotograf zrobił mu zdjęcie w dość intymnym momencie - gdy całował się z innym chłopakiem.

 

Ujęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie i na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Brawo!
Tak czułam! Ekstra.
Najlepsi.

A co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany? W rozmowie z TVN-em przyznał, że jest zakochany.

Nie będę tego jakoś specjalnie komentować. Bo uważam, że życie prywatne jest naszą sprawą, ale z drugiej strony też nie widzę w tym nic złego, bo każdy ma prawo do okazywania uczuć drugiej osobie niezależnie od płci, rasy czy koloru włosów. Mam do tego zdjęcia ogromny sentyment(...). Każdy kiedyś był zakochany i ja teraz też jestem.
Zobacz wideo
Więcej o: