Karolina Ferenstein-Kraśko uczciła 40. urodziny dwuznacznym wpisem. Internautki w euforii: Będzie czwarte dziecko? Odpowiedziała

Karolina Ferenstein-Kraśko spodziewa się czwartego dziecka? Choć wiele osób było już pewnych, odpowiedź brzmi: nie. Zobaczcie, jakie zdanie wprowadziło tyle zamętu.

Karolina Ferenstein-Kraśko właśnie skończyła 40 lat. Post, jaki wrzuciła do sieci, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, wywołał spore zamieszanie. Wszystko przez to, że zdjęcie opatrzyła bardzo dwuznacznym opisem.

Zaczynam żyć po raz piąty. Trzymajcie za mnie kciuki #życie #zaczyna #się #po #czterdziestce - napisała pod zdjęciem, na którym znalazł się napis "Wraz z narodzinami każdego kolejnego dziecka dostałem w prezencie drugie, trzecie i czwarte życie".
 

Internauci szybko połączyli fakty i uznali, że Ferenstein-Kraśko właśnie informuje wszystkich o tym, że jest w ciąży. W mgnieniu oka posypały się gratulacje.

Będzie czwarte?
Gratulacje! Piękna rodzina, miłość bije z oczu! Duuużo zdrówka.
To są najpiękniejsze wiadomości. Gratulacje i dużo zdrowia.

Gdy gratulacje złożyła Agnieszka Jastrzębska, celebrytka postanowiła wystosować pierwsze sprostowanie w komentarzach.

Zaczynam nowe życie ze względu na wiek, nie kolejne dziecko - czytamy.

Nie chcąc wprowadzać innych w błąd, zmieniła także opis zdjęcia:

#nie #interpretujcie #tego #opacznie #kończe40lat #zaczynamkolejny #etap #wżyciu #znimi #mybirthday #myfamily - napisała.

Na Instagramie pochwaliła się także zdjęciami i nagraniami z urodzinowego przyjęcia-niespodzianki, na którym bawiła się między innymi z Kingą Rusin i Katarzyną Sokołowską.

Taka niespodzianka. To się nazywają przyjaciółki - podpisała.
 

Wszystkiego najlepszego!

Piotr Kraśko wspomina pierwszą randkę z żoną. Zdradził..."Czuję się skrępowana"

MK