Marta Kaczyńska jest "zakochana i dowartościowana", ale związek nie należy do łatwych. "Nie mogą się często widywać"

Marta Kaczyńska po rozwodzie z Marcinem Dubienieckim związała się z biznesmenem. Problemem jest jednak fakt, że jej partner mieszka w Warszawie.

Marta Kaczyńska w listopadzie po wielu miesiącach oczekiwania rozwiodła się ze swoim drugim mężem, Marcinem Dubienieckim. Córka prezydenta jednak od dawna jest widywana z tajemniczym brunetem, o którym wiadomo jedynie, że jest warszawskim biznesmenem. "Dobry Tydzień" przekonuje, że to on jest jej nowym partnerem, a związek trwa od dawna i jest poważny. Ostatnio byli razem widziani na wyścigach konnych Cavaliada.

Para spotyka się od wielu miesięcy. Jednak po raz pierwszy pokazali się razem po sprawie rozwodowej Kaczyńskiej. Na Cavaliadzie również nie szczędzili sobie uśmiechów, szeptów i serdecznych gestów. Towarzyszyły im córki Marty, które dobrze znają przyjaciela mamy.

Jak z kolei przekonuje "Na Żywo", ze względu na to, że jej nowy wybranek nie jest prawnikiem jak jej poprzedni mężowie, parze udaje się chronić swoją prywatność.

Branża adwokacka jest hermetyczna, więc trudno byłoby Marcie ukryć swój związek, gdyby związała się z kimś z tego środowiska. A ona nie chciała afiszować się ze swoim uczuciem, a pozwolić mu rozwijać się we własnym tempie. Zakochana i dowartościowana rzuciła się w wir pracy w swojej kancelarii. Niedawno włączyła się nawet w ogólnopolską akcję darmowego wsparcia prawnego w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Z Marcinem wszystko sobie wyjaśnili. Zgodnie dzielą się obowiązkami, związanymi z wychowaniem córek.

Nie wszystko w ich związku jest jednak proste. Głównym problemem ma być to, że Kaczyńska mieszka w Sopocie, a biznesmen na stałe jest związany z Warszawą, dlatego para nie spotyka się regularnie.

Nie mogą więc widywać się tak często jak by chcieli. Ale ukochany wynagradza jej nieobecność, obsypując ją kwiatami - czytamy dalej w "Na Żywo".

Życie osobiste ułożył sobie już także Marcin Dubieniecki. Mówi się, że planuje nawet ponownie się pobrać - jego wybranką jest była partnerka Artura Boruca.

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.