Salma Hayek zawsze zachwyca. Tym razem pozowała z NIĄ i... trudno było się skupić. Obie mogłyby udzielać lekcji seksapilu

Obie są już dojrzałymi kobietami i obie wciąż mają to coś. Mowa o Salmie Hayek i Pameli Anderson, które na Paryskim Tygodniu Mody zachwyciły.

Salmę Hayek i Pamelę Anderson bez wątpienia wciąż można nazwać seksbombami i nie będzie to nadużycie. Obie bowiem nadal mogą poszczycić się kobiecymi kształtami, które podkreślają stylowymi kreacjami. Gdy zasiadły w pierwszym rzędzie na pokazie nowej kolekcji Stelli McCartney, trudno było od nich oderwać wzrok i skupić się tylko na jednej z nich. Wcale nie przesadzamy.

50-letnia Hayek postawiła na dopasowaną do ciała, skórzaną kreację z metalowymi aplikacjami, która ze smakiem wyeksponowała jej krągłości. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że w jej przypadku wiek to tylko niewiele znacząca cyfra. Sukienka pochodziła oczywiście z kolekcji Stelli McCartney.

Jesteś definicją piękna! - napisał jeden z fanów.
Zapiera dech w piersiach - wtórował redaktor "Daily Mail".

Nie inaczej było w przypadku Anderson, która w lipcu skończy 50 lat. Delikatny makijaż, elegancka fryzura i suknia w stylu złotych czasów Hollywood przypomniały, że gwiazda "Słonecznego patrolu" wciąż zasługuje na komplementy.

Klasa! - czytamy w zagranicznych mediach.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Naszym zdaniem obie bez problemów mogłyby udzielać lekcji ze stylu i seksapilu młodszym koleżankom. Zgadzacie się z nami?

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Salma Hayek zawsze zachwyca. Tym razem pozowała z NIĄ i... trudno było się skupić. Obie mogłyby udzielać lekcji seksapilu
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 3 razy 3

  Super ładne i fajne kobietki. :) Jakoś te młode aktorki nie dorównują tym starszym. ani urodą ani elegancją.

 • Gość: IZZY

  Oceniono 3 razy 3

  Salma lat 50 a wygląda młodziej od Siwiec .

 • Gość: ass

  Oceniono 3 razy 3

  Kompletnie nie poznałam Pameli...

 • Gość: fanka

  Oceniono 1 raz 1

  Salma. Ja jestem niska dlatego styl ubierania się Salmy jest bliższy mojemu sercu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX