Katy Perry i Orlando Bloom wrócą do siebie?! "Ciągle do niej pisze i...". Na tym nie koniec!

Orlando Bloom i Katy Perry wrócą do siebie? W zagranicznych mediach nie przestaje się na ten temat spekulować.

Orlando Bloom i Katy Pery jeszcze na rozdaniu Oscarów bawili się razem w najlepsze, a zaledwie dzień później ogłosili rozstanie. Wydali wtedy nawet dyplomatyczne oświadczenie, w którym zapewnili, że nadal darzą się szacunkiem i mają przyjacielskie relacje. Teraz, jak podają zagraniczne media, okazuje się, że nie ma w tym żadnej przesady. Co więcej, ponoć oboje nie wykluczają możliwości powrotu do siebie. Potwierdzają to słowa informatora "E!News".

Orlando nie jest gotowy na poważny związek, ale nie wyklucza powrotu do Perry.

Zdradził on też, że aktor wciąż troszczy się o swoją ex oraz regularnie z nią smsuje i rozmawia. Jak przyznał, Bloom i Perry zdążyli się już nawet spotkać. 

Ponadto pojawiły się kolejne doniesienia na temat powodów ich rozstania. Jak czytamy na "Daily Mail", jednym z nich miało być to, że oboje są w innym momencie swojego życia.

Katy chciała mieć dzieci i wyjść za mąż, podczas gdy Orlando ma to już za sobą. 32-letnia artystka nie chciała więc więcej tracić czasu.

Mówi się też, że koniec ich związku związany był z tym, że wymagał on od nich coraz więcej pracy.

Musieli coraz więcej i więcej pracować, by to w ogóle działało. To nie było coś trwałego, więc postanowili zrobić sobie przerwę - zdradza źródło "People".

Jak myślicie, wrócą jeszcze do siebie?

AW

Katy Perry i ON?! To może być nowy gorący romans Hollywood. Wszystko zaczęło się na Złotych GlobachWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.