Anna Kalczyńska na ściance pokazała PIERSI. Nie żartujemy! Teraz tłumaczy: Zanim mnie powieszą za dekolt...

Anna Kalczyńska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na finałowej gali akcji "Piękna, bo zdrowa". W tak odważnej i jednocześnie wysmakowanej stylizacji już dawno jej nie widzieliśmy.

Anna Kalczyńska może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką, którą chętnie eksponuje oryginalnymi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda postawiła na męski szyk w bardzo kuszącym wydaniu. Co mamy na myśli? Czerwony garnitur, który założony na gołe ciało ze smakiem odsłonił jej imponujący dekolt. Do tego czarne szpilki, skórzana kopertówka i... mamy stylizację niemal idealną. Wyszło nie tylko  kobieco, ale też elegancko. Naszym zdaniem Kalczyńska znów pokazała klasę.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Dziennikarka nigdy wcześniej tak wiele nie pokazała. Na Instagramie odniosła się nawet do swojego dekoltu, w piękny sposób uzasadniając jego wyeksponowanie.

Czy wiecie, że 30% kobiet w Polsce unika badań ginekologicznych z powodu... wstydu? Duużo pracy przed nami, żeby odczarować Polki. Zanim powieszą mnie (!) za mój wieczorny dekolt, chcę zwrócić uwagę na to, że kobiecość ma być naszą siłą a nie barierą. Świadomość to pierwszy krok do profilaktyki. Zapraszam na badania, kochane Dziewczyny.
 

Internauci byli zachwyceni i pod zdjęciem posypały się w pełni zasłużone komplementy.

Pani Aniu, wyglądała Pani obłędnie!
Taki dekolt należy wychwalać, a nie za niego wieszać!
Oj dekolt robi naprawdę wrażenie.
Jest Pani prawdziwą kobietą z klasą!
Stylizacja jak najbardziej udana! Nie dajmy sobie odebrać kobiecości!

A jak Wam się podoba? Weźcie udział w naszej sondzie!

AW

Jak Wam się podoba stylizacja Anny Kalczyńskiej?