Rozenek i Majdan z dziećmi w Tajlandii. Zdjęcie w stringach i TOPLES podzieliło internautów. Zrobili je... jej SYNOWIE. "Bez stanika przy dzieciach?!"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się z synami do Tajlandii. Na Instagramie Perfekcyjnej Pani Domu możemy podziwiać piękne fotografie. Jedna z nich okazała się dość kontrowersyjna.

Małgorzata Rozenek razem z "Radziem" Majdanem postanowiła wrócić do Azji i pokazać Tajlandię dzieciom. Po przystanku w Dubaju cała rodzina może już wypoczywać w tym pięknym kraju. Warunki, w jakich mieszkają, zdecydowanie różnią się od tych z "Azja Express". Piękna willa z basenem wygląda jak idealne miejsce na wakacje!

Na Instagramie Rozenek pokazała sporo zdjęć, ale uwagę internautów przyciągnęło najnowsze. Widać na nim Małgosię w samych stringach, która z mężem relaksuje się w basenie. Nie wszystkim fanom spodobało się to, że w roli fotografów wystąpiły dzieci Rozenek.

Najedzeni, opaleni, na basenie przytuleni - podpisała zdjęcie "Lady" Rozenek. - Zdjęcia by Staś i Tadzio.
 
W stringach i bez biustonosza... A zdjęcia by Tadzio i Staś... - pisali fani.
W sumie, to ich karmiła kiedyś tymi piersiami... - bronili inni.
Kiedyś...Ciebie ojciec spłodził. A nie pokazuje Ci no...
Ty bez stanika jeszcze przy dzieciach? (to nie jest hejt tylko pytanie) 
Umarłabym, gdybym musiała oglądać sztuczne cyce mojej matki i to w towarzystwie faceta, który nie jest nawet moim ojcem. Omfg

Myślicie, że faktycznie przesadziła?

JM

 

Więcej o: